Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kesha na MTV a v červenci naživo v Praze!

Superhvězda showbusinessu Kesha konečně navštíví i české fanoušky: její vůbec první pražský koncert se uskuteční již 18. července v holešovickém kulub SaSaZu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Kesha
čtvrtek 18. července 2013 21:00
(konec +- pátek 19. července 2013 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Nepropásněte tuto divokou party a pořiďte si své vstupenky ještě dnes v prodejní síti Ticketpro.cz

Kesha má za sebou nespočet úspěchů. Její album Animal získalo Zlatou, Platinovou i Multiplatinovou desku v 15 zemích světa a ve Velké Británii obdrželo titul Nejprodávanější album roku 2010 od zahraniční zpěvačky. Její úspěchy ji nespadly z nebe do klína: Kesha je totiž velký dříč a jde si tvrdě za svým.

Od zítra se na MTV začne vysílat dlouho očekávaný dokument o profesionálním i soukromém životě Keshy. Tento počin v mnohých vyvolává názor, že jde jen o další výstřelek divoké dětské pop star. Zobrazuje totiž i ty nejsoukromnější události ze života zpěvačky. Sama Kesha to ale vidí zcela jinak: “Já zatím vidím jakési poselství. Je to způsob, jak lidem sdělit, že život slavných často není tak okouzlující, jak se může na první pohled zdát. V dokumentu mě diváci uvidí takovou, jaká opravdu jsem - bez make-upu, nudná, s rodinou. Také budou mít možnost nahlédnout do stinných stránek hudebního show businessu.” Dokument natáčel bratr Keshy, před kterým opravdu nic netají.

A co dalšího je v profesionálním životě zpěvačky nového? Kesha vydává nový single Crazy Kids, na kterém nehostuje nikdo jiný než will.i.am, leader kapely Black Eyed Peas. Tento singl zaútočí na naše rádia již 29. dubna. Aby toho nebylo málo, tak 23. května vyráží Kesha na společné turné s rapperem Pitbullem. Společně procestují celé Spojené státy a Kanadu.

Je skoro zázrak, že si Kesha ve svém nabitém programu našla místo i na české fanoušky. Nenechte si ujít zcela první koncert Keshi v Praze, který se koná 18.7. v SaSaZu. Vstupenky k dostání v síti Ticketpro online nebo také na všech kamenných pobočkách.

Hlavním mediálním partnerem koncertu je rádio Evropa 2.

http://on.fb.me/15DG1M3
http://bit.ly/fYGNQQ
http://bit.ly/RYZ4VW

Dodala: Dominika Janigová / Fource Entertainment
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 24. 4. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. Kesha na MTV a v červenci naživo v Praze!. Vychytané.cz. [Online] 24. 4. 2013. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6570. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kesha-na-MTV-a-v-cervenci-nazivo-v-Praze!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: pátek 22. září 2023 00:58