Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Major Lazer vydá album a živě ho představí i v Praze

Roky poté, co galaxií otřásla zombie apokalypsa, se Major Lazer odebral do izolace potom, co přinesl Zemi mír a pořádek. S pomocí záhadné stínové vlády jménem Cinco byl zmrazen jako strážce budoucího pořádku a dobra.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Major Lazer LIVE
úterý 14. května 2013 21:00
(konec +- středa 15. května 2013 02:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Soutěžilo se o 2x2 vstupy na Major Lazer v LMB 14.5.2013. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Navzdory mnoha letům hledání míru na planetě se na obzoru objevila nová hrozba a tak Výbor Pěti probudil komando. Tato intergalaktická skupina musí čelit nepřáteli, kterému se dokáže postavit jen Major Lazer: jeho někdejšímu nadřízenému a veliteli generálu Špínovi. Špína se vynořil z vesmíru s novou zbraní...Terror Lazor a byl připraven zotročit a ovládnout všechny spojence Země, získat mezigalaktickou kontrolu nad planetami a zničit Zemi. Na obranu Země Výbor Pěti probral Major Lazera z dřímoty.Byl mu přidělen partner - zabiják ženského pohlaví známý jako Knife Fight. Společně chystají FREE THE UNIVERSE, které začne 19. února 2013.

Po vydání přelomového LP Guns Don’t Kill People... Lazers Do v roce 2009 se slavné producentské duo Diplo a Switch ocitlo na cestě k vrcholu a zářným úspěchům. Mezi lety 2009 a 2011 duo vystupovalo po USA a zbytku světa, vyprodávalo koncerty a vystupovalo na festivalech jako jsou Coachella, Pitchfork, Sasquatch, Outside Lands a Falls Music & Arts Festival. V roce 2010 Major Lazer vydali Lazerproof, mixtape s pop hvězdou La Roux a EP Lazers Never Die s dvěma novými skladbami a tři remixy, včetně jednoho, který dělal Thom Yorke. Jedním z největších úspěchů Mojor Lazer byla spolupráce s Beyonce na jejím superhitu “Run the World (Girls)”, který samploval jejich skladbu “Pon de Floor." Na přelomu roku 2011 a 2012 se Switch vydal na sólovou dráhu a nechal Diplovi veškerou kontrolu nad Major Lazer.Diplo je teď jediným výkonným producentem Major Lazer a pokračuje i nadále ve svém dancehallovém revivalu vydáním nového alba Free The Universe. Na desce spolupracovali Bruno Mars, Tyga, Flux Pavillion, Wynter Gordon, Shaggy, Wyclef, Ezra Koening z Vampire Weekend, Dev a další. Spin charakterizoval první singl alba “Get Free”, na kterém hostuje Amber Coffman z Dirty Projectors, jako “setkání Jamajky, Západní Afriky a Brooklynu.” Druhý singl z Free The Universe, “Jah No Partial”, vyšel 22. října 2012.

Diplo (AKA Wesley Pentz) je jedním z nejvíce průkopnických producentů současnosti. Výzkumem světového hudebního dědictví se mu podařilo spojit globální underground s audio mainstreamem. Byl nominován na Grammy, je zakladatelem a majitelem labelu Mad Decent records. Jako Major Lazer se nedávno odebral na Jamajku s producenty Arielem Rechtshaidem a Dre Skullem, aby spolupracovali na novém albu Snoop Dogga Snoop Lion “Reincarnated”. Major Lazer se objevil i v titulní skladbě comebackového alba No Doubt se slavným dancehallovým umělcem jménem Busy Signal a vydal oficiální remix skladby Hot Chip “Look At Where We Are”.

Major Lazer LIVE se 14.května představí publiku v Lucerna Music Baru. Těšíte se?

Vstupenky za 490,- Kč + poplatky budou k zakoupení od 11.ledna v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim, na facebookových profilech D Smack U a Lucerna Music Baru nebo v pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 590,- Kč.

Více info na:

www.majorlazer.com
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek / Dsmacku
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 17. 4. 2013 15:00
Chovancová, Michaela. 2013. Major Lazer vydá album a živě ho představí i v Praze. Vychytané.cz. [Online] 17. 4. 2013. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6556. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Major-Lazer-vyda-album-a-zive-ho-predstavi-i-v-Praze
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.042s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.211.117.197
Serverový čas: sobota 18. května 2024 09:32