Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Imagine Dragons v Praze už za pár dní!

Pražský koncert Imagine Dragons je vyprodán! Předskokany budou čeští A Banquet!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
IMAGINE DRAGONS
středa 24. dubna 2013 21:00
(konec +- čtvrtek 25. dubna 2013 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Pražská zastávka celosvětového turné americké indie-rockové kapely Imagine Dragons hlásí vyprodané SaSaZu. Podle informací od pořadatele zbývají již jen VIP vstupenky. Koncert v SaSaZu proběhne 24. dubna.Jako předskokany si američtí draci vybrali úspěšnou českou kapelu A Banquet, která byla vyhlášena Objevem roku v anketě Žebřík a sbírá úspěchy na české i mezinárodní scéně. Mnoho kritiků kapelu označuje za jednu z nejpracovitějších a nejmezinárodnějších kapel v České republice. A Banquet označují svůj styl jako futu-roll, nebo chcete-li mix osmdesátkového synthpopu, devadesátkového altrocku, grunge a současné elektroniky.Zeptali jsme se A Banquet, jak se na Imagine Dragons těší: "Máme fakt velkou radost, že si nás Imagine Dragons vybrali pro svůj pražský koncert! Bude to pro nás zatím největší klubový koncert, jaký jsme kdy hráli, a hrozně se na to těšíme," řekl nám Matěj “Mathieu” Káninský. Michael Vácha dodává: "Hudba Imagine Dragons má skvělý posmutnělý melodie a má to tah na branku. A co jsem viděl ze živáků na youtube tak mají i hodně zajímavou scénu a promakanou show.” A co si A Banquet myslí o názvu kapely Imagine Dragons, který je údajným anagramem, jehož původ je znám pouze členům kapely? "Název je odvozen od jména kapelní lékařky korejského původu - Dr. Maggie Sannoi!" smějí se.Imagine Dragons se těší obrovské popularitě, po vydání alba Night Visions jejich sláva raketově stoupá – vyprodat koncerty na jejich turné je hračka, jejich skladby Radioactive a It’s Time boří hitparády. Tvorba Imagine Dragons se také objevila v počítačové hře Assasin’s Creed III či traileru k další videohře – Defiance.

Facebook Event: http://on.fb.me/16RAiA8

Dodala: Dominika Janigová / Fource Entertainment
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 15. 4. 2013 15:00
Chovancová, Michaela. 2013. Imagine Dragons v Praze už za pár dní!. Vychytané.cz. [Online] 15. 4. 2013. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6542. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Imagine-Dragons-v-Praze-uz-za-par-dni!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.114s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: sobota 18. května 2024 17:55