Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Kdo má lepší barmany – Pardubice nebo Hradec Králové?

Odpověď nabídne unikátní barmanská soutěž
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HAVANA CLUB TOUR DE BAR
pátek 19. dubna 2013 21:00
(konec +- sobota 20. dubna 2013 04:00)
ČEZ Arena
Pardubice (CZ)
Dva „věční rivalové“, východočeská města Pardubice a Hradec Králové dostanou další příležitost k porovnání sil. V pátek 19. dubna poměří své barmanské umění zástupci vyhlášených podniků těchto dvou měst v soutěžní přehlídce HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3. O vítězi rozhodnou samotní návštěvníci akce. V pardubické ČEZ areně tak budou k vidění atraktivní barmanské show i vystoupení předních českých Djs. Horkokrevnou směs latinskoamerických rytmů a tance přiveze do Pardubic kubánský zpěvák Dariel ve své Fresh Reggaeton show.

Barmany z vybraných koktejlových barů a podniků z Pardubic a Hradce Králové čeká výzva v podobě náročné soutěže HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3. V pátek 19. dubna večer se budou za improvizovanými bary v pardubické ČEZ aréně pořádně otáčet a snažit se ke svému barovému pultu přilákat co nejvíce návštěvníků. Z vítězství se nakonec bude moci radovat ten soutěžní podnik, který za celou noc namíchá nejvíce lahodných drinků jako Havana Mojito, Cuba Libre a další s autentickým kubánským rumem Havana Club. O vítězi rozhodnou samotní návštěvníci svou přízní jednotlivým soutěžícím podnikům.

Z Pardubic se zde představí klub ÁČKO, CHE'S CAFÉ-BAR, GIMLET MUSIC BAR, PATAPUF BAR, ROAD CAFE, kavárna U ČTYŘ PRSTŮ, ST. PATRICK a QUENTIN'S PUB & BAR. Z královéhradeckých podniků se soutěže zúčastní PODVOBRAZ MUSIC CLUB a LEVEL MUSIC CLUB.

Aktuální ročník soutěže již navštívil Ostravu, Prahu a Brno. Každá zastávka přilákala několik tisíc návštěvníků. „Putovní barmanskou přehlídku pořádáme již potřetí a letos se setkáváme na všech zastávkách s rekordní návštěvností. Podle dosavadních reakcí očekáváme, že i na pardubickou akci přijde velký počet milovníků míchaných drinků a skvělé zábavy,“ říká Jiří Tomaško, jeden z pořadatelů akce.

Pardubická HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 nabídne kromě atraktivní barmanské show také kvalitní hudební program včetně zahraničního hosta. Jak vypadají večírky v horkém Karibiku, ukáže českému publiku kubánský zpěvák Dariel, kterého v jeho Fresh Reggaeton show na podiu doprovodí svůdné tanečnice i instrumentální doprovod. Za mixpultem se během večera vystřídá česká djská špička včetně Chrise Sadlera, Pavla Bidla, Mania a Subgata. Chybět nebude ani východočeský hudební projekt Elektrohands. Atmosféru velké halové akce doplní působivá audiovizuální show využívající nejmodernějších led technologií.

Bližší informace najdete na stránkách www.tourdebar.cz a na
www.facebook.com/HavanaClubTourDeBar/events?ref=ts#!/events/120703401414180/
Vstupenky na pardubickou HAVANA CLUB TOUR DE BAR zakoupíte v síti Ticketpro nebo je možné je získat zdarma po registraci na webu soutěže.

Web akce: www.tourdebar.cz
www.facebook.com/HavanaClubTourDeBar/events?ref=ts#!/events/120703401414180/

Dodala: Eliška Böhmová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 15. 4. 2013 14:00
Chovancová, Michaela. 2013. Kdo má lepší barmany – Pardubice nebo Hradec Králové? . Vychytané.cz. [Online] 15. 4. 2013. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6540. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kdo-ma-lepsi-barmany-–-Pardubice-nebo-Hradec-Kralove?-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.211.117.197
Serverový čas: sobota 18. května 2024 09:17