Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Dnes v ROXY na Free Mondays Make My Heart Explode

...a také Ising, Black Lion a čtveřice DJs
Přidat na Facebook
V rámci třetích dubnových Free Mondays se 15. 4. do ROXY po pěti měsících vrací nadějná synth-popová formace Make My Heart Explode, která si od svého posledního koncertu v ROXY stihla mimo jiné zahrát coby předkapela na pražském koncertě Hurts. Stejně jako v listopadu, ani tentokrát nebudou MMHEv ROXY sami, když je doplní kapely Ising, Black Lion a o výživnou afterparty po koncertech se postará hned čtveřice DJs, jmenovitě Lucas Hulan, Lumiere, Alex Neivel a Pat Heart.Ač se Make My Heart Explode dali dohromady teprve v minulém roce, za těch pár měsíců existence toho stihli už docela dost. Kromě zmiňovaného předskakování Hurts letos v březnu, si MMHE loni zahráli také např. na slovenském Grape festivalu nebo na 20. narozeninách ROXY BE TWENTY a jejich singly se chytly v rádiích, první klip se proběhl po televizích a zakotvil v hitparádě Medúza na ČT. Bandzone.cz je vyhlásil jako tip týdne, když dali svoji desku zdarma k poslechu. Daru Rolins zase zaujali natolik, že jim sama pokřtila debut.

„Při tvorbě rádi překračujeme žánry, střídáme nástroje a stále vymýšlíme, jak dělat věci v hudbě jinak... Baví nás tvořit pozitivní barevnou hudbu s výraznou rytmikou a zbožňujeme silné melodie. Žádné deprese a smutné písničky nečekejte!,” říkají o sobě MMHE, kteří po právu patří podle zdejších hudebních kritiků mezi jedny z největších nadějí domácí scény.Příznivce alternativního popu by měla zaujmout i pětice Ising, která sama sebe s nadhledem charakterizuje: "Pokud máte pocit, že Chris Martin někdy až moc kňourá, Depeche Mode jsou jen strohá elektronika, u Keane postrádáte kytary a Bonovy brýle vám připadají trochu moc oranžové, budete milovat Ising."

Opomíjet samozřejmě nemůžeme ale ani třetí kapelu, jež vystoupí v pondělí 15. 4. v ROXY - kytarové duo Black Lion, které tvoří Jakub Švejkar (ex-My First Date) a Jan Vegy Táborský (Wild Tides, Birds and Wolves).

Jinými slovy - v ROXY se dnes chystá hodně zajímavý indie večírek, který by měl potěšit všechny hledače nových talentů i milovníky nezávislého popu a souvisejících žánrů. Svou porci muziky dostanou tradičně i fanoušci deep house či tech house, pro něž budou od 22:00 hrát Nightphunk DJs Lucas Hulan a Lumiere, které doplní jejich hosté z labelu Just Like That Alex Neivel a Pat Heart.

V příštích týdnech se na FREE MONDAYS těšte mimo jiné na:
22. 04. DJs Michal Miastech (UK), Pete Cosby (UK), Petre Pea (CAN), Rusty Fox, Flesh
29. 04. Giantree (AUS) & Photolab
06. 05. VEES
13. 05. Light Out! (RO)

WEB
http://www.facebook.com/events/196531057157306/
Make My Heart Explode: www.facebook.com/makemyheartexplode
Ising: www.facebook.com/isingband
Black Lion: www.facebook.com/blacklioncz
FB Event: http://www.facebook.com/events/196531057157306/
ROXY: http://roxy.cz/

Dodal: Lukáš Kadeřábek / Roxy PR
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 15. 4. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Dnes v ROXY na Free Mondays Make My Heart Explode. Vychytané.cz. [Online] 15. 4. 2013. [Citace: 21. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6537. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dnes-v-ROXY-na-Free-Mondays-Make-My-Heart-Explode
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 34.239.158.223
Serverový čas: úterý 21. května 2024 13:01