Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

GTFCKD po roce opět v Praze!!

I když si mnozí mysleli, že pořadatelský tým putovní akce GTFCKD po posledních dílech Djs Marathonů usnul, není tomu tak. GTFCKD je zpět a tentokráte s podtitulem STREET DANCE SHOW & LIVE MUSICIANS WITH DJS.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
GTFCKD STREET DANCE SHOW & LIVE MUSICIANS WITH DJS
sobota 11. května 2013 21:00
(konec +- neděle 12. května 2013 06:00)
Roxy
Praha (CZ)
Soutěžilo se o 2x2 vstupy na GTFCKD STREET DANCE SHOW & LIVE MUSICIANS WITH DJS v Roxy. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Pro další díl, který se bude konat 11. 5. 2013 byl zvolen jeden z nejuznávanějších a nejnavštěvovanějších klubů u nás. Klub Roxy zajišťuje pro pořadatele i návštěvníky plnohodnotný luxus ve všech směrech a z každé akce v tomto klubu se stane zážitek, na který se dobře vzpomíná. Doufejme, že tomu tak bude i v případě klubové edice akce GTFCKD, která si dávala na čas z jednoho prostého důvodu.

Jak stojí na úvodní stránce webu GTFCKD: „vždy se budeme snažit o nezevšednění celého projektu“, tak právě to je ten důvod, proč o sobě akce nedala delší dobu vědět. Jediné co bylo možné udělat, byla klasická klubová djská akce, která opravdu nikoho nepřekvapí a bez zahraničních djů asi ani nenadchne a DJs Marathony se začali objevovat v malých klubech a nejen tam, takže ani toto již nebylo originální a nevšední zároveň.
Až nás nakonec napadlo, že bychom mohli dokončit to, co bylo již načato na DJs Marathonu v roce 2011 na výstavišti v Holešovicích.

Proto jsme připravili party, která Vás nadchne jak tanečními dji, tak doplňujícím programem. Oslovili jsme totiž několik předních tanečních škol v ČR a vybrali jednu, která si pro Vás přichystá několik exhibičních show, kde Vám ukážou jak kouzelný a energický tanec umí být. Detailní popis tanečního programu, který bude rozložen do první poloviny celého večera za doprovodu DJe Pavla Bidla, si necháme na později, kdy představíme všechny tanečníky BEAT UP dance studia a BBOYZ BEZMASA CREW s celým jejich program.

Protože chceme, aby byla celá akce pro návštěvníky ještě lákavější, rozhodli jsme se tentokráte pozvat jen DJe (kromě Pavla Bidla), kteří vystupují s live hudebníky a jejich vystoupení je díky tomu mnohem atraktivnější a zábavnější.

Jsou jimi DJ Slater v doprovodu U-Prag Drummers, rezident GTFCKD akcí Dj Ketan se svým bandem, tentokrát ve složení Rishin (drums) a Bohdan Skibinskyy (BLR/klarinet,sax), dále Mr. Funky Machine (AK-47) s klávesistou a kytaristou Keytermanem a DJ Mar All s Raqem Edisonem (el. Sax/keys). Na poslední chvíli nám do lineupu také přibyl skvělý dj Marinos Caswell, kterého budou doplňovat hudebníci s houslemi a kytarou.
Zmiňovaný Pavel Bidlo, (který bude hrát již od 21:00 a bude doplňovat celou taneční exhibici, která také začne po 21. hodině a bude finišovat o půlnoci) bude hrát jako jediný bez live hudebníků, ale zato 3 hodiny!

Taneční program je také důvod, proč musíme akci zahájit již o 21. hodině. Beat UP a BEZMASA Crew si pro nás připravila tak skvělá vystoupení, že jsme vás ani o jedno nechtěli ochudit. Abychom se se vším do té pomyslné první poloviny večera vešli, museli jsme start posunout. Takže kdo přijde pozdě, přijde o opravdové taneční lahůdky.

O chillout se postarají stálice naší klubové scény DJ Face v doprovodu svého MC Mandy, náš krajan žijící v Německu DJ Stereoman, showmani Dora DJs s Mc Skovy a třešnička na dortu DJane Nika.

S dalšími informacemi se přihlásíme již brzy!!

GTFCKD team

Dodal: Lukáš Kadeřábek / Roxy PR
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 8. 4. 2013 20:00
Chovancová, Michaela. 2013. GTFCKD po roce opět v Praze!!. Vychytané.cz. [Online] 8. 4. 2013. [Citace: 12. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6527. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/GTFCKD-po-roce-opet-v-Praze!!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.200.140.218
Serverový čas: pátek 12. července 2024 19:18