Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jak bylo na Student Festu?

Počínající chřipka způsobená tuhou zimou mi nezabránila navštívit 5. ročník Studentfestu, který pro mě byl premiérou.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Student Fest
středa 3. dubna 2013 21:00
(konec +- čtvrtek 4. dubna 2013 04:00)
Praha
Praha (CZ)
Hned na první štaci (v klubu Vagón) jsem se trochu orosila. Horečka v tuhle chvíli hrála druhý housle, protože stopadesát kaček za vstup na akci, co má v názvu chudobu, je trochu moc. Nebudu se ale přetvařovat, když dodám, že pár následujících hodin mi za tu investici opravdu stálo!Široká nabídka hudebních stylů přilákala jak náročnější posluchače, tak lidi, kteří se přišli „prostě“ pobavit. Na každém kroku jsem narážela do známejch tváří mých přátel, nejen studentů. Ráda bych vzdala hold organizátorům za báječnej výběr polohy jednotlivých „stage“. Když člověk dostane chuť na trochu jinou hudbu, jen se od-vlní o pár kroků dál. Ale příjemný prostředí dělá svoje. I když všechny kapely, který jsem chtěla vidět perfektně navazovaly, tak jsem doplatila na svoji výřečnost: zdržela jsem se při seznamování se s kapelou, potkala jsem spolužačku, která mě úspěšně nalákala na další (tentokrát snad již skutečně) jarní festival Majáles. A při odchodu z Popocafepetlu jsem se bohužel dozvěděla, že má další cesta je cíleprázdná, protože kapela První Hoře byla nucena zrušit svůj koncert. Pohotoví pořadatelé však První Hoře nahradili jinou kapelou.Přiznávám, že jsem velký milovník hudby a to samozřejmě nejde bez živejch koncertů. Ať si říká kdo chce co chce, bejt svědkem hvězd světovýho formátu, bejt hlavou v několika tisícovym davu může být nezapomenutelnej zážitek. Rozhodně se to ale nemůže rovnat tomu, když stojíš metr od svejch oblíbenejch umělců, který jsou navíc studenti jako ty. Můžeš s nima jít pak na pivo, nebo můžeš začít hrát v jejich kapele a nebo se s nima můžeš domluvit, že se uvidíte na nějakým dalším koncertu, kterej odezní v rámci Majálesu.

Autorkou textu je TEREZA LANGROVÁ.

Dodala: Kateřina Gardoňová

Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 8. 4. 2013 18:00
Chovancová, Michaela. 2013. Jak bylo na Student Festu?. Vychytané.cz. [Online] 8. 4. 2013. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6525. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jak-bylo-na-Student-Festu?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.115s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 01:31