Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Tortured Soul se vrátí do Prahy už v pondělí

Už za pár hodin vystoupí na Conference v pražském Lucerna Music Baru newyorské trio Tortured Soul. Přivezou strhující jazz-houseovou show, která roztancuje publikum od prvních tónů a rytmus ho nepustí až do konce. Vstupenky jsou stále v prodeji.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Conference: Tortured Soul
pondělí 8. dubna 2013 21:00
(konec +- úterý 9. dubna 2013 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Soutěžilo se o 2x1 vstup na Conference s Tortured Soul v Lucerna music baru 8. 4. 2013. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Dveře Lucerna Music Baru se otevřou ve 20 hodin. To už bude stát za gramofony DJ Radek Honc aka Groovyluvah (Expresradio). Tortured Soul se na scéně objeví ve 22 hodin. Jejich koncertní set bude složený z repertoáru z obou desek. Na vystoupení amerických muzikantů pak naváže matador domácí houseové scény DJ Lumiere.

Vstupenky na Conference s Tortured Soul jsou stále v prodeji na pokladně v Lucerna Music Baru nebo v sítích Eventim.cz, Ticketpro.cz a Ticketportal.cz Pokud se chcete na pondělní večer pořádně nažhavit, nenechte si ujít rozhovor s Tortured Soul na Radiu 1, kde budou od 15 hodin.

Conference na duben a květen chystá také další hudební lahůdky. Už 29. dubna přijede na narozeniny Radia 1 vynikající downtempový projekt Tosca, za kterým stojí Richard Dorfmeister a Rupert Hubert. Tosca v Praze představí nové album Odeon, které v únoru vyšlo na berlínské značce !K7. Dorfeimestera a Ruperta doprovodí všichni vokalisté, kteří s nimi nahráli novou desku, včetně famózní zpevačky Sarah Carlier.

V polovině května roztančí Roxy francouzský kabaret Caravan Palace, který se do Česka vrátí po roce. Loni si rozjetí Francouzi podmanili publikum Free festu v Troji, 15. května poprvé předvedou, co dokáží v klubu.

Jen o pár dní později, 21. května, se na pódiu Paláce Akropolis postaví berlínský producent Apparat, jeden z největších talentů současné elektronické scény. Producent vlastním jménem Sascha Ring přiveze hudbu z nové desky Krieg und Friden, která vznikla pro nové zpracování divadelní hry světoznámého románu Vojna a mír Lva Nikolajeviče Tolstého.

Vstupenky na všechny Conference jsou v prodeji v klubu, kde koncert koná a v obvyklých předprodejích. Detailní informace najdete na www.cnfrnc.cz a facebook.com/cnfrnc

www.freelancepr.cz

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 8. 4. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. Tortured Soul se vrátí do Prahy už v pondělí . Vychytané.cz. [Online] 8. 4. 2013. [Citace: 15. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6516. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tortured-Soul-se-vrati-do-Prahy-uz-v-pondeli--
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.123s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pondělí 15. července 2024 00:35