Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Klubová premiéra Loadstar už 12. 4. v ROXY

Pouhých pár dní po nabitém prvním dubnovém týdnu, kdy se v ROXY během čtyř dní postupně představí Foreign Beggars (3. 4.), IAMX (4. 4.), Bryan Gee (5. 4.) a Sasha (6. 4.), nás v Dlouhé 33 čeká další pecka, která potěší zejména příznivce zlomených beatů.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
LOADSTAR
pátek 12. dubna 2013 22:00
(konec +- sobota 13. dubna 2013 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Už v pátek 12. 4. do ROXY totiž dorazí jedno z nejzajímavějších jmen labelu Andyho C Ram Records, britské duo Loadstar! Na hlavní stage je podpoří domácí DJs Ghonzales, Schooler a Beast 67, v chill outu pak budou kouzlit Tomics & Tibi a vizualizace bude mít pod palcem VJ Quark / astraL d:VISION.

Dvojici Loadstar tvoří Gavin Harris a Nick Hill, kteří jsou ve světě drum´n´bassu spíše známí jako Xample a Lomax. Prvně se potkali Liverpoolu, když zde Gavin studoval na univerzitě sociologii a kromě toho stíhal ještě skládat muziku pořádat lokální d"n"b party, kde si zahrál mimo jiné právě i Nick, tehdy coby člen kultovního projektu Holdtight.Už v té době ale Nick velmi slušně bodoval na britské d"n"b scéně coby Lomax také se svými sólovými releasy, jejichž kvalita neušla ani Andymu C a jeho labelu Ram Records, jemuž se Nick aka Lomax upsal v roce 2008 a debutoval zde o rok později s EP Faith Massive. Rok 2009 byl zároveň tím, kdy začali Nick a Gavin (tehdy už také podepsaný u RAM Records coby Xample) trávit více času ve studiu společně.Kombinace Nickova hudebního vzdělání (od raného věku hraje na piano) a Gavinova přirozeného talentu byla už od samého počátku jejich spolupráce velkým příslibem pro budoucnost d"n"b jako takového, což potvrdil hned první release pod hlavičkou Loadstar Link To The Past, který vyšel na Ram Records v roce 2010 a tentýž rok byl oceněn coby "best single" dle Drum & Bass Arena Awards.

Genialita produkce Loadstar tkví v jejich osobitém a pořádně energickém stylu, který vychází z d"n"b undergroudu, z nějž Nick i Gavin vzešli, ale zároveň se v něm objevují reflexe těch nejmodernějších trendů hýbajících současnou elektronickou scénou. Ostatně věhlas a kvalitu Loadstar kromě jejich vlastních tracků potrzují i perfektní remixy, mezi nimiž najdeme takové skvosty jako remix Examplovi pecky Two Lives, Blind Fight Chase & Status nebo Fighting Fire Breakage.

Tohle všechno společně s léty zkušeností s vlastní produkcí dělá z Loadstar jedno z nejzajímavějších jmen na současné d"n"b scéně. Jejich muzika skvěle funguje jak při poslechu na domácím stereu, tak v klubech, arénách a festivalech po celém světě. Víc než výmluvně o tom vypovídají nadšené reakce hudebních kritiků stejně jako "řadových" fanoušků d"n"b.V pátek 12. 4. v ROXY se k nim budou konečně moci připojit i čeští fans, jimž se ten den autoři takových výjimečných tracků jako Space Between, BLVD (oba 2011), Passenger nebo Black & White (oba 2012) představí vůbec poprvé. Už teď je nadmíru jasné, že to bude minimálně v ranku d"n"b událost měsíce ne-li celého jara 2013!

WEB
Loadstar: http://www.loadstar-music.com/
Loadstar SoundCloud: https://soundcloud.com/loadstar
FB Event: http://www.facebook.com/events/401655083262034
ROXY: http://roxy.cz/

Dodal: Lukáš Kadeřábek / Roxy PR
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 4. 4. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. Klubová premiéra Loadstar už 12. 4. v ROXY. Vychytané.cz. [Online] 4. 4. 2013. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6514. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Klubova-premiera-Loadstar-uz-12.-4.-v-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 03:28