Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Divadlo MAEBH uvádí celodenní divadelní maraton!

Po úspěšném uvedení inscenace Kde je Lily? se plzeňská spisovatelka a divadelní režisérka Oldřiška Ciprová spolu se svými herci rozhodla posunout svá představení ještě dál a Divadlo Maebh o.s. připravilo pro své fanoušky ojedinělou záležitost s názvem „Majebácký divadlení maraton“.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Majebácký divadlení maraton
sobota 13. dubna 2013 16:45
(konec +- sobota 13. dubna 2013 23:45)
15. minut klub
Olomouc (CZ)
„Budeme hrát v divadle Dialog a uvedeme tři moje kriminální komedie po sobě v jeden den,“ uvedla Oldřiška ke zmíněné akci. „Začneme od minulosti - Špička nosu (30. léta min století), přes B.O.T.A. (současnost) po budoucnost - Kde je Lily? (rok 2070). Všechny tyto hry mají u diváků velký ohlas,proto jsme se rozhodli, že návštěvnost využijeme pro dobrou věc.“

Dva členy z divadla MAEBH (manželský pár) totiž v roce 2010 postihla rodinná tragédie, kdy byla u jejich syna diagnostikována leukémie. Divadlo bez těchto stěžejních členů (hudba a kostýmy) muselo přerušit svoji činnost. Vše dobře dopadlo, chlapeček je po třech letech zdravý a Divadlo Maebh se v roce 2011 vrátilo na prkna se „Špičkou nosu“. Nicméně na rok, který kostymérka trávila se synem v nemocnici, ostatní členové nezapomněli. „Věříme, že k uzdravení malého Kryštofa přispěla i nezisková organizace "Zdravotní klaun", která přináší smích do nemocnic v podobě profesionálních klaunů,“ sdělila sympatická autorka. „Rádi bychom tuto organizaci podpořili tím, že jim výtěžek z "Majebáckého maratonu" věnujeme.“Maraton odstartuje 13. dubna v 16:45 v divadle Dialog a rozhodně bude o zábavu postaráno. Na diváky bude čekat welcome drink a o přestávkách bude podáváno pohoštění. Téměř všechny herce divadla MAEBH diváci uvidí v průběhu maratonu ve třech různých rolích, Oldřišku i v roli spisovatelky, neboť přibližně ve stejném termínu vychází mladé autorce již osmá kniha s titulem Hříšná královna.

Dodal: Ing. Karel Míšek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 3. 4. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Divadlo MAEBH uvádí celodenní divadelní maraton!. Vychytané.cz. [Online] 3. 4. 2013. [Citace: 15. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6510. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Divadlo-MAEBH-uvadi-celodenni-divadelni-maraton!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pondělí 15. července 2024 01:00