Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FILM: G. I. Joe 2: Odveta 3D – lepší pokračování jedničky

Viděli jste film G. I. Joe? Pokud ne a není Vám žánr akčních sci-fi filmů úplně cizí, tak se podívejte. Pokud ano a alespoň trochu se Vám líbil, tak věřte, že dvojka je ještě lepší.
Přidat na FacebookAčkoliv jde přímé o pokračování děje započatého filmaři v roce 2009 (jež v krátkosti shrnu níže), došlo zde k nemalé obměně hlavních postav. V prvním díle jasný prim zastával miláček mnoha žen a dívek Channing Tatum. Ten se sice stejně jako herci ztvárňující spoustu dalších známých kladných či záporných postav objeví i tomto díle, avšak brzy otěže přenechá jinému herci - známému jako “Rock“. Tím není nikdo jiný, než pořádně urostlý sympaťák Dwayne Johnson, kterého můžete znát například z nejnovějších Rychle a zběsile.Kromě již zmiňovaných starých známých postav se můžeme těšit i na celou řadu nových, či v minulosti jen zmíněných, hrdinů. Dozvíme se například, kdo je onen Joe, jehož jméno stojí za samotným názvem jednotky. Kromě tohoto milého překvapení nás čeká také řada nečekaných zvratů, které Vám ale samozřejmě nemůžu prozradit. Alespoň Vám však lehce naznačím a to třeba v tom směru, že Strom Shadow, známý jako nemilosrdný zabiják Cobry, možná není tak úplně tím, kým jsme si doposud mysleli…Teď krátce ke slíbenému ději pro Ty, kteří jedničku ještě neviděli. G. I. Joe je mezinárodní organizace složená z nejlepších špionů, vojáků a bojovníků, kteří jsou vybaveni nejmodernějšími zbraněmi a technologiemi. Jediným cílem týmu G. I. Joe je za podpory několika západních velmocí udržet na Zemi mír a relativní bezpečí. Postupně se tak naši hrdinové musejí střetnout nejen s nadnárodním zbrojařským koncernem, který za peníze NATO nezákonně vyvinul nové vojenské technologie, ale také s tajnou společností Cobra, která touží po nadvládě nad celým světem a které tyto nové zbraně šéf zbrojovky prodal.Děj prvního dílu končí velkolepou bitvou, na jejímž konci dojde k zadržení nejen zbrojařského bosse Destra, ale také samotného tajemného Cobra Commandera, který až doposud stál v čele této temné společnosti. Boj dobra se zlem však nemůže skončit prvním dílem, protože skóre se ještě v posledních vteřinách jedničky podařilo přinejmenším vyrovnat mistru přestrojení Zartanovi. Tomu se podařilo zajmout nejmocnějšího muže planety – prezidenta USA a díky sci-fi technologii se za něj také veřejně vydávat a ovládat tak nejsilnější armádu světa.Pro všechny milovníky akčních vypalovaček a sci-fi filmů bude jistě velmi zábavné se podívat i na druhý díl této série. A série píši záměrně, jelikož tvůrci v těchto dnech oznámili pokračování v podobě minimálně třetího dílu, na který se můžeme těšit za pár let.


Brůňa
(Tomáš Bártek)
úterý 2. 4. 2013 14:00
Bártek, Tomáš. 2013. FILM: G. I. Joe 2: Odveta 3D – lepší pokračování jedničky. Vychytané.cz. [Online] 2. 4. 2013. [Citace: 27. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6507. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FILM:-G.-I.-Joe-2:-Odveta-3D-–-lepsi-pokracovani-jednicky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: středa 27. září 2023 00:41