Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sázavafest připravuje warm-Up k s BROOKLYN BOUNCE

Tradiční multikulturní festival Sázavafest se minulý rok pochlubil novinkou v podobě taneční haly pod záštitou projektu DANCE-MANIA.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sázavafest
pátek 2. srpna 2013 21:00
(konec +- sobota 3. srpna 2013 04:00)
Světlá nad Sázavou
Světlá nad Sázavou (CZ)
Na festivalu zářili hvězdy elektronické taneční scény jako Mike Candys, Sak Noel, legendární Paul Oakenfold, Dennis Sheperd nebo Chris Sadler. Také letos se uspořádá dance hall. Do Světlé nad Sázavou se tak první srpnový víkend chystají další velká jména světové i tuzemské EDM. Oznámen byl zatím uznávaný producent Alex Christensen, známý kultovním projektem U96, který se v létě představí jako Jasper Forks. K řece Sázavě zavítá i vycházející chorvatská hvězda PYERO, kterého hrají taková jména jako Calvin Harris nebo Fedde Le Grand. Další světoví DJs budou postupně odhaleni, prostor dostane house, trance, dubstep, ale i hardstyle. K této velké elektronické slávě pořádá DANCE-MANIA oficiální SÁZAVAFEST DANCE WARM-UP, kam zavítají skutečně významní DJs a producenti posledního desetiletí.

Sázavafest Dance Warm-Up se uskuteční v pátek 17. května 2013 od 21:00 v prostorách Music Clubu Oko v krásném městečku Nový Bor na úpatí Lužických hor (Liberecký kraj).
Pozvání přijala velká hvězda elektronické taneční scény devadesátých let a milénia, kultovní BROOKLYN BOUNCE DJ (DJ Bonebreaker) z Německa. Na dvou stages dále vystoupí hvězdná DJane LUCCA, která bude čerstvě zaměstnána mateřskými povinnostmi, a progresivní MICHAEL C. Chybět nebude ani český průkopník hands-up a hardstyle music DJ BASSLICKER. Na elektronické scéně se začíná prosazovat, především díky spolupráci s americkou vokálistkou Snowflake, DJ a producent ÉPOQUE NOIR. Ten vystoupí v LIVE vystoupení doprovázeným kytaristou TOMAS-Z. Své zastoupení bude mít i dubstep, kdy svůj set vystřihne pražská hvězda BOY FROM SUNDAY SCHOOL.Tento line-up doplní DJs a producenti projektu DANCE-MANIA, kteří zahráli minulý ročník v taneční hale Sázavafestu – MIKAEL VAN DIKEEN, místní novoborský rezident JERRY DEEJAY nebo KOLÁČ DEEJAY. Na dvou stages si tak budete moc vychutnat tu nejlepší EDM různých chutí a vůní. Deset návštěvníků navíc odměníme vstupenkou na celý festival zdarma.

Cena vstupenky na místě je 250 Kč / 10 €, předprodejní cena bude stanovena 8. dubna 2013. O dalších krocích vás budeme informovat.

Dodal: Michal Krčmář / Sázavafest
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 26. 3. 2013 19:00
Chovancová, Michaela. 2013. Sázavafest připravuje warm-Up k s BROOKLYN BOUNCE . Vychytané.cz. [Online] 26. 3. 2013. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6490. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sazavafest-pripravuje-warm-Up-k-s-BROOKLYN-BOUNCE-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 03:21