Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Steve Aoki headlinerem MAGNETIC festivalu

Americký producent a DJ Steve Aoki potvrdil své první vystoupení v ČR. Jako headliner se představí 7.5.2013 v hale PVA Expo Praha v rámci třetího vydání MAGNETIC festivalu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Magnetic Festival
úterý 7. května 2013 19:00
(konec +- středa 8. května 2013 03:00)
PVA EXPO Praha
Praha (CZ)
Zakladatel a vůdčí osobnost jednoho z nejzásadnějších hudebních vydavatelství a reálný důkaz toho, že i kombinace extravagantní showman a geniální producent může v dnešní době spolu plnohodnotně fungovat. Stejně dobře jako kombinace elektra a house music, kterou Steve Aoki vyznává ve své tvorbě nejčastěji. Jako jeden z mála nechal své punkové kořeny prorůst až do své současné produkce, která patří k tomu nejzajímavějšímu na elektronické taneční scéně. Za svou undergroundovou minulost se navíc nestydí a nemá potřebu za ní dělat tlustou čáru, jak bývá zvykem u těch, kteří se moc blízko přiblížili mainstreamu. Steve Aoki naopak z této minulosti čerpá a navíc dokáže skvěle využít obrození rave kultury na americké scéně. Podobně jako Skrillex, Afrojack a Deadmau5, se kterými je pojí dlouholeté přátelství a společná vystoupení.

Vyústěním sedmnáctileté činnosti byla letošní nominace Grammy v kategorii Nejlepší elektronické taneční album za debut Wonderland (DIM MAK / Ultra Music), kterým potvrzuje nejen své kvality, ale také velký vzestup taneční hudby a její hudební posun a přesah do jiných stylů. Po boku ostatních nominovaných (Skrillex, Chemical Brothers, Deadmau5, Kaskade) se ocitl Steve Aoki, na jehož albu hostují např. bubeník Travis Baker z Blink-182, LMFAO, zpěvačka Lovefoxxx z brazilské rockové kapely CSS, Rivers Cuomo z Weezer, Lil Jon, australské duo NERVO, Kid Cudi a nebo členové legendární punkové kapely The Exploited, kteří hostují ve skladbě The Kids Will Have Their Say.K velkým milníkům patří hudební vydavatelství DIM MAK, které v roce 1996 Aoki založil. Pod hlavičkou DIM MAK najdeme umělce jako např. Bloc Party, Bloody Beetroots, Dirtyphonics, Infected Mushroom, Booka Shade, Atari Teenage Riot, Zedd a mnoho dalších. Přes své punkové a kytarové začátky se vydavatelství postupně transformovalo do základny pro převážně elektronické projekty. Zároveň je zde stále slyšet silný vliv undergroundu. A to nejen v tanečních skladbách, ale také hip hopu nebo R&B, které na labelu najdeme také.Někomu stačí koláčky, jiní by rádi dort. A rovnou dva! Pokud se promotéři obávají požadavků na vystoupení Iggy Popa, tak ne jinak je tomu při vyslovení jména Steve Aoki. Po přečtení požadavků před jeho vystoupením je totiž jasné, že pořadatel musí mimo jiné sehnat dva velké dorty s nápisem DIM MAK a velký nafukovací člun. Dorty vrhá mezi své nejvěrnější fanoušky a na člunu se naopak vrhá nad jejich hlavy, aby se nechal unášet davem.

Dalšími potvrzenými umělci, kteří vystoupí 7.5.2013 na MAGNETIC festival, jsou Sander van Doorn, Chuckie, NERVO, Showtek, Tommy Trash a John Culter.
Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketpro.

www.magneticfestival.com
www.steveaoki.com
www.ticketpro.cz

Dodal: Petr Tajčman / Live 61
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 25. 3. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. Steve Aoki headlinerem MAGNETIC festivalu. Vychytané.cz. [Online] 25. 3. 2013. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6486. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Steve-Aoki-headlinerem-MAGNETIC-festivalu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.137s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 19:39