Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Skyline představují svůj paralelní svět alba Fairytapes

Fanoušci nejrozjetější kapely u nás můžou začít konečně odpočítávat.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Skyline: Křest alba Fairytapes
pátek 5. dubna 2013 21:00
(konec +- sobota 6. dubna 2013 01:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Nová deska Skyline vychází 25. března digitálně a 8. dubna fyzicky. V pořadí šestá studiová nahrávka vyjde pod názvem Fairytapes a už teď si můžete užít první singl desky - Dancing With Fire. Křest proběhne 5. dubna v pražském Paláci Akropolis. Album vychází u Championship Music.

Skyline jsou bezesporu jednou ze stálic tuzemské hudební scény. Nechybějí v line-upech pořádných českých festivalů a jejich mix elektroniky a kytar, doplněný o živelnou show, baví početnou základnu fanoušků už od roku 1997. Během svého působení získali několik hudebních cen (Dance Awards 2004, 2005, 2006; Akropolis Live Music Awards 2004 a 2007; Ceny Óčka 2006). V loňském roce je opustil Mc NuC, který se rozhodl věnovat více času rodině.Teď se Skyline chlubí novou deskou Fairytapes. Ta vznikala během roku 2012 a podle členů kapely je v porovnání s jejich předchozím albem Private Madness, Public Danger o něco veselejší, tanečnější a elektroničtější. "Na minulé desce jsme měli chuť náš zvuk posunout víc ke kytarám, teď nás to přitáhlo zase zpátky víc k elektronice. Určitě nás i ovlivnilo i to, co se momentálně děje ve světě, třeba z mého pohledu je z taneční hudby zase vzrušující žánr, " vysvětluje zakládající člen Skyline Radek B. Nové album si kapela produkovala sama, o finální mix a mastering se pak postaral uznávaný zvukový inženýr Matouš Godík.

První singl Dancing With Fire má povedený letní videoklip, jeho natáčení probíhalo prakticky celé loňské léto. "Jde o takový dokumentární sestřih koncertů z minulého roku, které s námi absolvoval grafik a designér Vítek Škop. Jezdil na Majálesy a další velké festivaly, nechybějí ani malinký festivaly. Je to takový zrychlený záznam toho, jak vypadají festivaly z našeho pohledu,” dodává Hoffy_M. Vítek Škop je, co se týče nového alba Skyline, docela zásadní postavou. Je totiž jak autorem klipu, tak zároveň autorem celkového designu desky.

Nyní můžete vidět videoklip v exkluzivní premiéře prostřednictvím hudební internetové televize Mixér.cz zde: http://mixer.cz/1/60763

Křest alba proběhne 5. dubna, místem je Palác Akropolis, kam se Skyline rádi vracejí. Nové písně tady zazní naživo úplně poprvé. Zároveň půjde také o první možnost, kde bude album k dostání na fyzickém nosiči. Vstupenky za 195,- Kč + poplatky budou k zakoupení v pokladně Paláce Akropolis a v předprodejích Ticketpro a Ticketportal.

Další informace naleznete na:
www.skylineweb.cz
www.palacakropolis.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.championship.cz

Dodal: Michal Rejzek / Dsmacku
Foto: Jana Kusalová
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 19. 3. 2013 20:00
Chovancová, Michaela. 2013. Skyline představují svůj paralelní svět alba Fairytapes. Vychytané.cz. [Online] 19. 3. 2013. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6477. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Skyline-predstavuji-svuj-paralelni-svet-alba-Fairytapes
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 05:59