Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Frontline Assembly po dvou letech opět zaúřadují v Lucerně

Dvě informace, které potěší srdce každého fanouška kanadských Front Line Assembly. Bill Leeb a spol. v těchto dnech dokončují poslední práce na nové desce, která vyjde v červnu. Navíc se chystá na turné do Evropy, které se jednou zastávkou dotkne v srpnu i České republiky!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Frontline Assembly
čtvrtek 15. srpna 2013 21:00
(konec +- pátek 16. srpna 2013 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Už v červenci loňského roku jsme vás informovali o tom, že Front Line Assembly ve studiu nahrávají novou studiovou desku. V plánu bylo vykašlat se na kytary a s novým albem se tak trochu vrátit nazpět k vlastním kořenům. V posledních dnech Bill Leeb a Jeremy Inkel na Facebooku doplnili doposud střídmé informace o další podrobnosti: "Na nové desce bude deset nových skladeb a dnes do posledních dvou dozpívávám vokální linky", navnadil včera fanoušky svou zprávou Bill. A taky dodal: "V srpnu vyjedem na turné do Evropy na desetidenní šňůru". O jedné z nich jsme vás už informovali dříve - čtveřice je jedním z headlinerů megafestivalu M'era Luna.

Dnes vám exkluzivně prozrazujeme další - Front Line Assembly necelé dva roky po jejich posledním koncertu v Praze vystoupí v našem hlavním městě znovu! Do deníčků si zapište termín čtvrtek 15. srpna, prostor Lucerna Music Baru a navíc fanoušky tvrdé elektroniky jistě potěší, že předskokanem bude jiná zasloužilá parta, která se v našich luzích a hájích neukázala velmi dlouhou dobu - Haujobb! Cena lístků v předprodeji je stanovena na 450 Kč (předprodej se rozeběhne ve středu 20.března), na místě fanoušci zaplatí celkem 550 Kč. Vstupenky se budou prodávat v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstrem a na pokladně nebo stránkách Lucerna Music Baru.

Více info na:
www.mindphaser.com
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotiom

Tisková zpráva byla vytvořena s laskavým svolením užití materiálu zveřejněném nawww.sanctuary.cz, partnerem koncertu.

Dodal: Michal Rejzek / Dsmacku

Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 19. 3. 2013 19:00
Chovancová, Michaela. 2013. Frontline Assembly po dvou letech opět zaúřadují v Lucerně. Vychytané.cz. [Online] 19. 3. 2013. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6475. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Frontline-Assembly-po-dvou-letech-opet-zauraduji-v-Lucerne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 07:03