Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FILM: Croodsovi (3D) – velmi zábavný rodinný animák

Chcete vidět, co se dělo, když první pravěká rodinka vytáhla paty ze své rodné jeskyně? Jak poznali déšť a oheň, jak se naučili používat pasti a jak vypadaly první boty? Nejen to Vás čeká v Croodsových, nové animované komedii.
Přidat na Facebook


Společnost DreamWorks stojí za takovými filmovými peckami jako Shrek, Madagascar, Spláchnutej, nebo třeba Kung Fu Panda. Nyní se k této slavné rodince animáků může připojit i dobrodružný příběh pravěké rodiny a jejich zvířecích mazlíčků nesoucí název Croodsovi.Ti se musí po nenadálém zemětřesení přesunout ze své jeskyně do divokého a nebezpečného, avšak krásného venkovního světa. Hlava rodiny Grug je zarytý odpůrce čehokoliv nového a vždy se snažil udržet své milované v bezpečí hlavně pomocí strachu. Rodinka tak až doposud jen málokdy vycházela z jeskyně ven. O to větší je pro ně šok, když se jim náhle jeskyně promění v hromadu kamení a prachu a oni díky krvelačnému predátorovi nemají jinou možnost než utéct a poté doslova skočit do nového nepoznaného světa.Se vším novým jim naštěstí pomůže mladík Boy a jeho věrný kamarád Belt. Ti vědí o přírodě a zvířatech v okolí mnohem více, než celá pravěká rodina s taťkou Grugem v čele. O svou naprosto neochvějnou pozici vůdce rodiny však může Grug díky Boyově inteligenci a důvtipu brzo přijít a bere tak chlapce přirozeně za svého konkurenta. Do toho se navíc připlete i pubertální dcera Iška. Ti se s Boyem do sebe zamilují, čímž dají příběhu další rozměr.Jaká všemožná dobrodružství čekají na naši rodinku, jaké nástrahy jim nachystá nebezpečná příroda a jak budou bojovat s všemožnými pravěkými zvířaty, se dozvíte ve zbytku napínavého, zábavného a velmi pěkně natočeného děje.Snímek Coodsovi je důstojný nástupce svých dnes již legendárních předchůdců a rozhodně stojí za to jej vidět. Vezměte do kina své děti, synovce, neteře,… Jistě jim uděláte velikou radost a pravděpodobně se budete dobře bavit i Vy.


Brůňa
(Tomáš Bártek)
úterý 19. 3. 2013 16:00
Bártek, Tomáš. 2013. FILM: Croodsovi (3D) – velmi zábavný rodinný animák. Vychytané.cz. [Online] 19. 3. 2013. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6474. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FILM:-Croodsovi-(3D)-–-velmi-zabavny-rodinny-animak
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 00:17