Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Přijďte se 21. 3. ubalit do ROXY a NoD na Reflex Cannabis Cup!

Reflex Cannabis Cup je fotografická soutěž populárního domácího týdeníku Reflex o nejkrásnější fotky s konopnou tématikou. Letošní, v pořadí již 9. ročník Reflex Cannabis Cupu se vrací zpět ke svým kořenům.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Reflex Cannabis Cup w/ DJ Featurecast (UK)
čtvrtek 21. března 2013 21:00
(konec +- pátek 22. března 2013 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Vzhledem k faktu, že domácí komunita projevila značný zájem na zachování pěstitelských kategorií soutěže, rozhodli jsme se je znovu zařadit. Soutěž tedy probíhá opět ve čtyřech kategoriích: Cannabis Art, Cannabis Akt, Indoor a Outdoor.

Hlasování čtenářů na stránkách www.cannabiscup.cz, kterého se můžete zúčastnit i vy, určí spolu s hlasováním redakce Reflexu celkem 16 vítězných fotografií, které budou následně představeny na akci Reflex Cannabis Cup ve čtvrtek, 21.března v klubu Roxy a galerii NOD v Praze.

Odpoledne s Reflex Cannabis Cupem začne již v 15.00 hod. v prostorách galerie NOD, kde pro vás budou připraveny stánky s možností testování různých zdraví prospěšných konopných produktů a pochutin (bude možno i zakoupit), a dále pak od 16.00 speciální přednášková místnost, kde se dozvíte řadu zajímavostí a novinek z oblasti jak léčebných účinků konopí, tak i problematiky jeho užívání. Dále pak můžete shlédnout výstavu nejlepších fotografií letošního i minulých ročníků Reflex Cannabis Cupu.Seznam vybraných přednášek:
- Škodlivé formy a snižování rizik při užívání konopí - Jiří X. Doležal
- Konopí a řízení motorového vozidla: příležitostní a chroničtí konzumenti (kdy můžu po jointu řídit?) - zástupce týmu Doc. Balíkové
- Léčebné konopí - stav po první třetině? - na téma nově schváleného zákona, týkajícího se léčebného využití konopí v ČR promluví Mudr. Pavel Kubů
- Konopí - rostlina minulosti i budoucnosti - o historii konopí prednáší manželé Trčkovi

Kompletní seznam všech přednášek najdete před akcí na webu cannabiscup.cz nebo v události Reflex Cannabis Cup na Facebooku.

Večer vás pak čeká party na počest vítězů v klubu Roxy, na které vystoupí legendární britský DJ, beatmeister a producent FEATURECAST (Fingerlickin,UK), a spolu s ním domácí DJs Matoa, Jan2, Fatty M, Manio, a v rámci psychedelické chill out zóny Schwa a Click Joe.
Nenechte si ujít tuhle jedinečnou událost a doražte se poučit i pobavit na Reflex Cannabis Cup, bude to opět velkolepé! Vstup na celou akci (obě části) je zcela ZDARMA.

Web Reflex Cannabis Cup:
http://www.cannabiscup.cz

Link na událost RCC na facebooku:
http://www.facebook.com/events/410164762403232/
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 18. 3. 2013 14:00
Chovancová, Michaela. 2013. Přijďte se 21. 3. ubalit do ROXY a NoD na Reflex Cannabis Cup!. Vychytané.cz. [Online] 18. 3. 2013. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6469. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-Prijdte-se-21.-3.-ubalit-do-ROXY-a-NoD-na-Reflex-Cannabis-Cup!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:36