Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Unikátní australská show ACCA/DACCA míří do Prahy

AUS TRAL SKÝ SOUBOR ACCA / DACCA DORAZ Í DO ČE SKÉ RE PUBL IKY NA DVA KONCERTY, NA KTERÝCH PŘEDSTAVÍ NEJVĚTŠÍ HITY LEGENDÁRNÍCH AC/DC.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ACCA/DACCA: THE ORIGINAL AUSTRALIAN AC/DC SHOW
čtvrtek 6. června 2013 21:00
(konec +- pátek 7. června 2013 04:00)
Kulturní centrum Semilasso
Brno (CZ)
Svoji reputaci si soubor ACCA/DACCA vybudoval během posledních třinácti let, a to nejen v rodné Austrálii. Soubor si i nadále získává fanoušky po celém světě díky svojí špičkové úrovni.

Angus Young z AC/DC nedávno v jednom z rozhovorů uvedl: „POKUD nemáte možnost vidět AC / DC, navštivte koncert ACCA / DACCA!“

Skupina ACCA / DACCA byla založena v australském Brisbane v roce 2000 a u jejího zrodu stál zpěvák Larry Attard [Bon / Brian.] Larry s hudbou AC / DC vyrůstal a bezmezně je obdivoval. Jeho hlas je neuvěřitelně podobný hlasu Bona Scotta, který zpíval v AC/DC do roku 1980, kdy zemřel.David Young [Angus] odjel z rodného Londýna teprve nedávno a připojil se k ACCA/ DACCA - ještě předtím však působil v jiném, anglickém souboru hrajícím hudbu legendárních AC/DC. Podle všeho se Young pro tuhle roli narodil – s nahými koleny, raubířským kukučem a ve školní uniformě dodává koncertům autenticitu, nemluvě o jeho hře na kytaru, ve které by i odborníci hledali jen velmi těžko rozdíly od hry jeho hudebního vzoru.

Tvrdé kytarové rify, které jsou pro tvorbu AC/DC typické, má v kapele na starosti Mat Rath (Malcolm). James Macentire [Cliff] hraje na basu a za bicí soupravou sedí teprve patnáctiletý zázrak Jesse Attard [Phil Rudd]. Tihle čtyři hudebníci ACCA / DACCA - společně s 25000 watty zvuku a obrovskou světelnou show - vypadají a hlavně znějí jako AC/DC .

ACCA / DACCA získali nadšené ohlasy na své koncerty nejenom v rodné Austrálii, ale i na Novém Zélandu nebo v Indonésii, kde si podmanili hudební tisk i zástupy fanoušků.

Koncerty ACCA / DACCA trvají bez přestávky 2 hodiny 15 minut a v rámci této divoké jízdy se fanoušci dočkají takových klasických hitů, jako jsou Dirty Deeds, TNT, Highway to Hell, The Jack, Rosie, Let There Be Rock, a spousty dalších pecek AC / DC, stejně tak jako i některých méně známých skladeb.

ACCA/DACCA ROCKS!

Dodal: Petr Novák / Echo Promotion
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 18. 3. 2013 13:00
Chovancová, Michaela. 2013. Unikátní australská show ACCA/DACCA míří do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 18. 3. 2013. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6468. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Unikatni-australska-show-ACCA/DACCA-miri-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:08