Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jameson Zone oslavila svátek Svatého Patrika

Skvělá atmosféra, spousta krásných holek a výborná whisky Jameson, to byla letošní Jameson Zone a oslava svátku Svatého Patrika v pražské Dlouhé ulici.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
JAMESON ZONE V DLOUHÉ – oslavy Jameson St. Patrick´s Live Celebrations
sobota 16. března 2013 21:00
(konec +- neděle 17. března 2013 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Dlouhá ulice v Praze po roce opět ožila největším irským svátkem, dnem Svatého Patrika. V sobotu 16. března roztančila akce Jameson Zone klub Roxy, kde proběhla hlavní část programu. Na úvod welcome drink od Jameson a DJ Robot. Hvězdou večera byli kluci z Tata Bojs, kteří zahráli 16ti písňový set sestavený z nejznámějších pecek z alb Futurento, Biorytmy, Nanoalbum a Ležatá Osmička a představili novou verzi hitu Pěšáci. Poté to rozjeli přední domácí dydžejové DJ Lumiere, DJ Fatty M a jeden z našich největších současných dýdžejů, zakladatel taneční scény u nás a představitel housemusic Dj Bidlo. V Roxy na nás čekala i další zábava jako možnost udělat si jedinečnou Jameson fotku s přáteli nebo Jameson tetování.V prostorách alternativního café NoD vystoupila stylová DJ Eva Estrada. Oslavě svátku svatého Patrika se také otevřely brány Embrace baru, kde se setkali skuteční milovníci specialit whisky Jameson. V chill-outovém prostoru legendárního 2. patra zazněli luxusní Irové z kapely The Riptide Movement, kteří se poprvé představili českému publiku už loni. Fenomenální vystoupení ve spojení s živou irskou hudbou nezklamalo a nefalšovaní irští zálesáci předvedli skvělý koncert. Ranní hodiny patřily opět klukům z Tata Bojs, Milan Cajs a Mardoša, tentokrát na podiu 2. patra rozehráli svůj dýdžejský set.Suma sumárum, skvělá atmosféra, spousta krásných holek a výborná whisky Jameson, to byla letošní Jameson Zone a oslava svátku Svatého Patrika v pražské Dlouhé ulici.

Těšíme se na příští ročník!

Autor: Eva Danielová / pikewoman
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 18. 3. 2013 10:00
Chovancová, Michaela. 2013. Jameson Zone oslavila svátek Svatého Patrika. Vychytané.cz. [Online] 18. 3. 2013. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6464. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jameson-Zone-oslavila-svatek-Svateho-Patrika
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 02:30