Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Úchvatnou JESSIE WARE předskočí ukrajinsko-američtí ARTAMI

Už tento čtvrtek, 21. března, čeká fanoušky vystoupení božské britské zpěvačky s opojným hlasem, Jessie Ware, v Paláci Akropolis. Pořadatelé právě ohlásili předskokana koncertu, jímž bude zajímavý ukrajinsko-americký band Artami.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
JESSIE WARE
čtvrtek 21. března 2013 20:00
(konec +- pátek 22. března 2013 03:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Soutěžilo se o 2x1 vstup na vystoupení Jessi Ware v pražském Paláci Akropolis. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Artami je kapela Tamary Shmidtové (zpěv, piano) a Jacka Morgana (kytara), kteří se potkali na studiích v Praze. Spolupracují také s českým DJem, Aitcherem Clarkem (Martin Čípek). Artami se na koncert již pečlivě připravují: “Je to pro nás obrovská čest otevírat koncert pro někoho tak úžasného! Jessie Ware je skvělá soulová zpěvačka s unikátním přístupem k hudbě. Její skladby jako upředené z hedvábí! Naše nejoblíbenější píseň je Wildest Moments, člověk z ní má pocit, že vše na světě je možné,” řekla nám zpěvačka a pianistka kapely Shmidtová. Artami na pražském koncertě vystoupí ve tříčlenné sestavě s DJem Aitcherem Clarkem.

Podívejte se, jak Ware natáčela svoji super-úspěšnou debutovou desku Devotion přímo v Red Bull Studios zde: http://youtu.be/M_l9l2cj1Zk. Devotion láme rekordy v poslechovosti a Ware má našlápnuto na skvělou budoucnost: určitě už jste slyšeli o dvou nedávných nominacích Ware na prestižních cenách BRIT AWARDS.

Ware je také známá svoji velkou láskou k jídlu, v jednom rozhovoru prozradila, že když v České republice psala svoji diplomku na Franze Kafku, knedlíky jí moc chutnaly!

Nedávno s ní strávila automobilka Ford 24 hodin, aby zmonitorovali, jak Ware připravuje senzační hostinu pro své přátele. Ware se při nákupech dobrůtek mohla povozit po jižním Londýně v novém, elektricky modrém Fordu Fiesta. Na 24 hodin s Ware se můžete podívat tady: http://www.vice.com/cs/fordfiesta24/jessie-ware.

Neváhejte a zajistěte si své vstupenky na první koncert Jessie Ware v ČR v pražském Paláci Akropolis, 21. března! Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro.

Hlavním mediálním partnerem tohoto koncertu je Rádio Expres.

Oficiální Facebook link: http://on.fb.me/Ze4OhR
Ticketing link: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/funk-gospel-soul/967620-jessie-ware.html

Artami SoundCloud:
http://soundcloud.com/aitcher-clark/a-gateway-to-infinity
https://soundcloud.com/artami/hurry-up
https://soundcloud.com/artami/make

Dodala: Dominika Janigová / Fource Entertainment
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 18. 3. 2013 10:00
Chovancová, Michaela. 2013. Úchvatnou JESSIE WARE předskočí ukrajinsko-američtí ARTAMI. Vychytané.cz. [Online] 18. 3. 2013. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6463. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Uchvatnou-JESSIE-WARE-predskoci-ukrajinsko-americti-ARTAMI
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 01:57