Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

TECHNO BEATY 23

19.4.2013 od 20:00 se uskuteční velký svátek techna. Tento svátek bude podtržený industriálním prostorem atomového krytu COVER PLACE, kde zahraje 14. tuzemských a zahraničních DJs na dvou podiích.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
TECHNO BEATY 23
pátek 19. dubna 2013 21:00
(konec +- sobota 20. dubna 2013 04:00)
Cover Place
Praha (CZ)
Jako zahraniční headlineři vystoupí německý DJ a producent z Hamburgu Michael Schwarz, Ir žijící v Berlíně Diarmaid O Meara a maďarský GabeeN ze Székesfehérváru.

Jsme opravdu nesmírně rádi, že můžeme poprvé představit českému publiku Michaela Schwarze a to hned v živém dvouhodinovém vystoupení, plném kontrolerů a různých nástrojů. Premiéra v České Republice ovšem taktéž čeká Diarmaida O Mearu, mixujícího ze 3 decků. A jako poslední zahraniční host vystoupí GabeeN, který má již tuto premiéru za sebou. Vystoupil na jednom z předchozích dílů TECHNO BEATY a jako techno headliner festivalu CINDA.

Tyto současné ikony evropského techna a darktechna podpoří špičky z české scény a doplní tak velice našlapaný lineup. Tři zahraniční Djs, jedno LIVE vystoupení a jedenáct lokálních DJs dělá z této noci událost jara, kterou by si žádný fanoušek neměl nechat ujít.. Zazní všechny možné polohy techna, které si jen dokážete představit a to na pořádném soundsystému, v krásném prostoru, kterému dominuje velký bar a spousty místa na odpočinek.

Techno se díky fanouškům, nadšencům a návštěvníkům opět vrací na své místo. Český fanoušek si zaslouží poznat to, co se hraje u našich sousedů na největších festivalech jako Mayday či klubech jako Tresor, aniž by musel kamkoliv cestovat. Nepůjdeme cestou
okoukaných zahraničních umělců. Evropa a její techno scéna je plná špičkových producentů a Djů, hrajících po největších klubech a eventech. My vám přivezeme do českého „Tresoru“ tři z nich!

Když spojíme atomový kryt, 14KW zvuku, 2 podia, 3 velice kvalitní zahraniční headlinery,
11 českých techno Djs, lidský vstup 250Kč, výsledkem je pořádná underground párty, jako před mnoha lety. Ovšem tentokrát necháme minulost tam kde je. Soustřeďme se na budoucnost a pojďme ji tvořit společně. 19.4.2013, TECHNO BEATY 23: On 2 stages, COVERPLACE.Profily zahraničních Djs:

Michael Schwarz:
Vášeň pro hudbu je jeho hnací motor. DJ, producent a majitel labelu Michael Schwarz přistupuje k hudbě s vášní a láskou k detailu. Jeho kariéra začíná v roce 2007, kdy vydává první hardtechno skladbu na labelu Globaltraxx. Jeho zvuk má hluboké basy, sférické vlny s mnoha variacema hihatů. Michael Schwarz vydal své skladby na labelech jako Hard Drive Records, Naked Lunch, TKR, 43 Recordings, CREDO,Remute, Protect Records, Brickwork, Nachstrom Schallplatten, Android Muziq, ReWashed, Elektrax Recordings, Hidden Records, Vilena Records, Gynoid Audio, Black Plastic, HouzeSlave Records a mnoha dalších. Spolupracoval s umělci jako Sven Wittekind, Alex Bau, Gary Beck, Justin Berkovi, Angel Alanis, Adam Jay, Torsten Kanzler, Remute, Matt K, Virgil Enzinger, Luis Flores, Vegim, A. Paul, Ryuji Takeuchi, A. Brothers, Plankton, A. Trebor…..Links:
http://www.beatport.com/artist/michael-schwarz/47289
http://www.hdrecords.de/
http://www.youtube.com/moktsch
http://www.mixcloud.com/MichaelSchwarzMusic/
http://www.soundcloud.com/michael-schwarz-music
https://www.facebook.com/pages/Michael-Schwarz-DJ-Producer/164895053524677

Diarmaid O Meara:
Diarmaid O Meara se pevně usadil v popředí mezinárodní techno scény. Tento Irský DJ, kočírující 3 playery, se vryl do mysli stále rostoucího techno kultu v celé Evropě. Díky jeho neúnavnosti na poli producentském, díky hojnému počtu remixů a spolupráci s velkým počtem světově uznávaných umělců byl označen časopisem M8 Mag UK jako “One to Watch“(koho sledovat), dále pak časopisem Tillate Magazine za “One of Techno’s brightest new stars”(Jedna z nejjasnějších techno hvězd). Jeho tvorba zní v éterech radiových show jako je BBC Radio 1, White Noise či Kiss FM. Vydává na labelech Gobsmacked, Potential,Mastertraxx, Nachtstrom Schallplatten, Naked Lunch. Jeho vlastní Label Gobsmacked Records se stáva jedním z nejvíce uznávaných techno labelů současnosti.Links:
www.diarmaidomeara.com
www.gobsmackedrecords.com
https://soundcloud.com/diarmaidomeara
https://www.facebook.com/diarmaidomearamusic
http://www.beatport.com/artist/diarmaid-o-meara/32189
https://twitter.com/diarmaidomeara

GabeeN:
Po prvních úspěších v Maďarsku soustředí svou pozornost za hranice Maďarska, aby se jeho jméno dostalo do podvědomí i mimo území svého rodného státu. Od roku 2009 se stává vyhledávaným evropským producentem a hudební vydavatelství ho zásobují žádostmi o vydání alb a remixů. Jeho skladby zní radiovými étery, a to v pořadech zaměřených na techno music. Sám velký Dave Clarke si Gabeena v létě roku 2010 vyhledal a jeho remixy a skladby pouští ve svém radiovém pořadu White Noise Show. Od té doby v této show zahrál Dave od Gábora mnoho skladeb.Ve stejném roce vytvořili s Calmanem legendární párty hymnu s názvem This is the real Showdown. Tato skladba se okamžitě stala nejprodávanější skladbou v online obchodech s hudbou a setkala se s velikou podporou u DJů jako Carl Craig, Marcel Dettmann, Lucy, Robert Hood, Alan Fitzpatrik a mnoho dalších.V lednu 2011 se svým přítelem Tosim zakládají na rádiu FNOOB svůj pořad nazvaný The Gates of Hell. V tomto pořadu již zazněli sety od Kuniaki Takenaga, Patrik DSP, Oliver Kucera, Sceptical C, Marco Bailey…..

Links:
www.soundcloud.com/gabeen
www.beatport.com/artist/gabeen/98167
www.facebook.com/gabeenlive
http://youtu.be/X5vp9do_B4Y
http://youtu.be/-Ty9YjUAhx8

Dodali: Duality Crew
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 15. 3. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. TECHNO BEATY 23. Vychytané.cz. [Online] 15. 3. 2013. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6458. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TECHNO-BEATY-23
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 16:27