Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Oceňovaní EWERT AND THE TWO DRAGONS přijedou do Prahy

Už za pár týdnů!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
EWERT AND THE TWO DRAGONS
úterý 2. dubna 2013 21:00
(konec +- středa 3. dubna 2013 04:00)
Chapeau Rouge
Praha - Staré město (CZ)
Soutěžilo se o 2x1 vstup na vystoupení Ewert and The Two Dragons v pražském Chapeau Rouge. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Koncert estonských Ewert and The Two Dragons nás čeká již 2. dubna. V Praze vystoupí zatím vůbec poprvé v Chapeau Rouge. Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketpro.

Na ostravském festivalu Colours of Ostrava hráli draci loni v menší sestavě, v Praze by měli vystoupit hned jako sedmičlenná kapela. Jejich druhé album Good Man Down sklízí v rodném Estonsku snad všechny ceny, co se dají. V Estonsku jsou jasnými miláčky fanoušků i kritiky - a postupně se jejich hudba dostává pod kůži i zahraničnímu publiku.

Podle kytaristy Erki Pärnoja svou hudbou vyprávějí příběhy, které prožili. “Moc se těšíme, že je v České republice uvítáme podruhé a necháme se unést na vlnách jejich sympatických melodií,” řekl jeden z představitelů Fource Entertainment.Estonští draci spolu hrají teprve od roku 2008, ale i za tak krátkou dobu za s sebou mají mnoho úspěchů. Vydali dvě alba a vyhráli spoustu hudebních cen ve své domovině. Letos je neminula prestižní cena European Border Breakers Awards. Také se umístili na sedmém místě v kategorii Nováček roku na proslulém festivalu Eurosonic Noorderslag.

Na nezapomenutelný zážitek se můžete těšit už 2. dubna v pražském Chapeau Rouge. Vstupenky k dostání v síti Ticketpro.Hlavním mediálním partnerem této akce je Rádio Expres.

FB Event:
http://on.fb.me/YrwLC1

Dodala: Dominika Janigová / Fource Entertainment
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 13. 3. 2013 19:00
Chovancová, Michaela. 2013. Oceňovaní EWERT AND THE TWO DRAGONS přijedou do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 13. 3. 2013. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6456. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ocenovani-EWERT-AND-THE-TWO-DRAGONS-prijedou-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 02:50