Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jameson Zone se kvapem blíží

Irské oslavy svátku Svatého Patrika dávno překročily hranice své vlasti.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
JAMESON ZONE V DLOUHÉ – oslavy Jameson St. Patrick´s Live Celebrations
sobota 16. března 2013 21:00
(konec +- neděle 17. března 2013 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
S nadšením se k nim připojují lidé po celém světě. Vše co je Irské, má zkrátka 17. března zelenou. Své poselství tak šíří vlastenečtí Irové do všech koutů Země – živým příkladem je ryze Irská značka Jameson, která už tradice své vlasti rozšířila prakticky do celého světa. I Praha se v letošním roce zapojí do celosvětových oslav Jameson St. Patrick´s Live Celebrations v JAMESON ZONE v Praze v Dlouhé ulici. A stejně jako loni, kdy nebylo v pražském Roxy klubu k hnutí, rozjede se český mejdan v Irském stylu – na ulici i v klubu. Hlavní pódium Jameson St. Patrick´s Live Celebrations vyroste na Svatého Patrika v Dublinu, zelená vlna se ale rozleje například také v indické Bombaji, v Dubaji ve Spojených arabských emirátech, bulharském hlavním městě Sofii a v samém srdci Evropy - v Praze.

"Naší vizí je připravit milovníkům irské whiskey Jameson perfektní party, aby si den sv. Patrika opravdu užili," říká Howard Southern, mezinárodní marketingový ředitel Irish Distillers Pernod Ricard.

Hlavním hostem scény v Roxy klubu bude opět skupina Tata Bojs, která v Dlouhé ulici odehraje tradiční jarní koncert, atmosféru dotvoří desítky špičkových DJs.

A protože 17. březen je skutečně velkým dnem pro všechny Iry, ke svým tradicím se hrdě přihlásí i lahev irské whiskey Jameson, která pro tuto příležitost oblékne speciální etiketu z dílny Davida A. Smith. Světoznámému návrháři se na etiketě podařilo zachytit slavnostní náladu v tradiční zelené, která je pro sv. Patrika i pro značku Jameson charakteristická.

Jestli se i Vy chystáte obléci na sv. Patrika do zeleného, záleží čistě na vás, každopádně ale v sobě můžete v tento den zkusit probudit dřímajícího Ira a přijít oslavit starodávný svátek na svěží moderní party! Začínáme 16. března v pražském Roxy, takže 17. březen přivítáme o půlnoci a vychutnáme si ho již od prvních minut.

Dodal: Lukáš Kadeřábek / Roxy PR
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 11. 3. 2013 13:00
Chovancová, Michaela. 2013. Jameson Zone se kvapem blíží. Vychytané.cz. [Online] 11. 3. 2013. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6451. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jameson-Zone-se-kvapem-blizi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 19:17