Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tři sestry nahrávají novou desku

TŘI SESTRY TVRDÍ: „LÍNÁ HUDBA, HOLÝ NEŠTĚSTÍ“
Přidat na Facebook
Legendární pražská hudební formace Tři sestry vydá 2.5.2013 nové řadové album. Tentokrát s poněkud delším názvem: „Líná hudba, holý neštěstí“

Zpěvák a frontman Tří sester Lou Fanánek Hagen (FAN) o názvu a desce říká: „Zjistili jsme, že neumíme vytvořit a hrát ploužák – sestrovské „pomalé“ písně převyšují průměrné střední tempo většiny rádií a ty rychlé jsou fakt rychlé, tak jsme se s tím smířili a název tomu odpovídá“.

Nové album bude možné si zakoupit ve formátu CD, ale připravena bude i limitovaná, číslovaná edice klasických vinylů, neboli „elpíček“. Samozřejmě jdeme s dobou a tak bude poprvé v historii skupiny možné zakoupit celé album i jednotlivé písně v digitální podobě přes web skupiny.17. – 18. května 2013 proběhne slavnostní hudební narozeninový večírek pod názvem TŘI SESTRY 28 let OPEN AIR.

Kde v rámci svého sobotního vystoupení skupina album pokřtí. Opulentní večírek ku oslavě narozenin se bude tradičně konat na pražském koupališti Džbán.

Mezi gratulanty nebudou chybět skupiny: Zóna A, Visací Zámek, Plexis, Zvlášňý škola, Zakázaný ovoce, Apple Juice, Konflikt, Nežfaleš, E!E, Totální nasazení, Doctor P.P., SPS, MZH, De Bill Heads, Spínací Špendlík.

Páteční večírek dovrší vystoupení legendární skupiny COCKNEY REJECTS z Velké Británie.

Více informací o akci, prodeji vstupenek a možnosti objednat si novou desku najdete na www.trisestry.cz a www.trisestryopenair.cz

Dodala: Alena Rydvalová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 8. 3. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Tři sestry nahrávají novou desku. Vychytané.cz. [Online] 8. 3. 2013. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6440. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tri-sestry-nahravaji-novou-desku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 18:54