Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Americká písničkářka Chelsea Wolfe po roce vystoupí opět v Praze

Chelsea Wolfe je ze severní Kalifornie a její hudba se nejlépe popisuje rozmáchlými tahy, jako když malíř maluje obraz. Intenzivní, silná, starobylá i moderní zároveň, intimní i výbojná, temná i jiskřivá.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Chelsea Wolfe
sobota 27. dubna 2013 18:00
(konec +- sobota 27. dubna 2013 22:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Podtóny black metalu a temného blues rezonují jejím elektrickým folkem a triumfálně obalují posluchače jako břečťan stromy. Její hlas utěšuje i mrazí, když zpívá o temnotě, kterou prosvítá krása i pravda.

Svým způsobem Wolfe podniká cestu na povrch své hudby. V roce 2012 vydala svou již třetí desku - akustické písničky Unknown Rooms: A Collection of Acoustic Songs na labelu Sargent House. Intimní bylo i nahrávání-skladby dostávaly svou podobu v lesích severní Kalifornie a u ní doma v Los Angeles. Album koprodukoval její kolega z kapely Ben Chisholm, za pomoci dalších hudebníků - Ezra Buchla (viola), Andrea Calderon (housle) a Daniel Denton (basová kytara).

V roce 2013 Wolfe vydá své čtvrté album, které výrazně rozšířuje její akustický sound. Wolfe a Chisholm (který hraje goth-soul pod názvem Revelator) vytvořili mnohem elektroničtější podobu svého sdělení a kapela se rozrostla o kytaristu Kevina Docktera a bubeníka Dylana Fujioku.

Wolfe stále umělecky roste. Inspirovaly ji evropské koncerty a americké turné s Russian Circles, ale nohama sále stojí ve svém dětství osamělého dítěte, kdy ve svých devíti letech okouzleně sledovala svého otce hrajícího country music.

Wolfe dlouho neměla odvahu veřejně vystupovat, ale v roce 2009 strávila tři měsíce putováním a vystupováním s kočovnými herci a performery. Hráli v katedrálách, sklepích a starých atomových elektrárnách všem, kteří byli ochotni naslouchat. To ji natolik inspirovalo a dodalo jí odvahu, že vydala v roce 2010 svůj skvělý debut The Grime & the Glow. Narkoticky přitažlivé a kouzelné písničky z ní okamžitě udělaly nový talent na vzestupu.

Poté se přestěhovala do Los Angeles a v roce 2011 nahrála svou druhou desku Apokalypsis, která vznikala již v nahrávacím studiu. Její pouť hudbou jako by přinášela hlubší zážitky - ať už je její hudba oholená na dřeň nebo s celou kapelou, Wolfe přináší sdělení, které musí každého citlivého posluchače oslovit.

Chelsea Wolfe odehraje svůj koncert v sobotu 27.dubna v Lucerna Music Baru, pozor, začátek je již v 18.00.

Vstupenky za 200,- Kč + poplatky zakoupíte nejlevněji v sítí Eventim a v Lucerna Music Baru, dále pak v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket stream. Na místě v den koncertu pak za 250,- Kč.

Více info na:
www.chelseawolfe.net
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek / dsmacku
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 7. 3. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Americká písničkářka Chelsea Wolfe po roce vystoupí opět v Praze. Vychytané.cz. [Online] 7. 3. 2013. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6437. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Americka-pisnickarka-Chelsea-Wolfe-po-roce-vystoupi-opet-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.92.49
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 09:09