Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kapela Il Colori provokuje ...

... spojením folku, elektroniky a osobitého hlasu Kamily Bradové. Nové album Jsem Agent Provokatér si bere inspiraci v „kristových letech“ české společnosti.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Křest alba Jsem Agent Provokatér skupiny Il Colori
úterý 12. března 2013 21:00
(konec +- středa 13. března 2013 04:00)
Anděl Music Bar
Plzeň (CZ)
12. 3. 2013 pokřtí plzeňsko-slovenská hudební formace Il Colori své druhé album Jsem Agent Provokatér. Křest proběhne v plzeňském klubu Anděl music club a vystoupí na něm se svým hostovským sólem Martin E. Kyšperský, frontman proslavené kapely Květy.

„Agent Provokatér je pátá kolona, výčitky, co vás hryžou, když se přehoupnete přes třicítku,“ říká frontmanka Il Colori Kamila Bradová a dodává: „A nemusí to být o věku. Společnost ve které žijeme teď trpí jistou krizí středního věku. Hledáme si v tom marasmu možnost jak se pobavit a .zvednout oči od každodenního chodníku ke skutečným problémům – je to i o tom postavit se jim, bojovat, protestovat. Vlastně celé album je takový protestsong .“

První album Stín pozitivního myšlení se setkalo se širokým ohlasem a jasně je ustanovilo na alternativní, folkové a elektronické scéně posledních let. Mají za sebou vystoupení v řadě klubů – plzeňském Zach´s Pubu, či Andělu, pražských klubech Vagón, Rybanaruby či Černá Labuť, na Staré Pekárně v Brně či v ostravském Parníku.Il Colori vynikají česky psanými texty, které označil magazín Rock & Pop za „pohybující se o stupně nad běžnou úrovní“, specifickým vokálem zpěvačky Kamily Bradové a kombinací alternativy, folku, jazzu a elektroniky. „Při poslechu takových alb si prostě uvědomíte, jak je příjemné, když si vás najde hudba toulající se mimo oficiálně značené „hitové“ cesty,“ recenzuje Milan Slezák v Rock & Pop.

Provokativní je i booklet vydaný k CD – Kamila Bradová, vynikající nejenom zpěvem a autorským nadáním, ale i krásou, v něm vystupuje jako Agent Provokatér a rozhodně vás nenechá chladným. Autorem stylingu je plzeňský módní ateliér Kirké, který rovněž na křtu předvede tématickou fashion show.

Agentskou atmosféru má doplnit i dresscode večera – all-in-black. Pokud jej návštěvníci dodrží, získají dokonce slevu na vstupném. Součástí bookletu je i povídka napsaná speciálně k albu – a to neznámým autorem-patologem, který vystupuje pod pseudonymem André Pulgar.

Křest alba Jsem Agent Provokatér skupiny Il Colori proběhne 12.3.2013 od 20 hodin v plzeňském Anděl music club.

Vstupné je 100,-, pokud dodrží návštěvníci dresscode all-in-black tak za 80,-.

Program:
20:00 MARTIN E. KYŠPERSKÝ (Květy): guest solo
21:00 IL COLORI audiovisual show / Fashion show ATELIÉRU KIRKÉ
22:00 Křest CD Jsem Agent Provokatér
23:00 Afterparty

Dodal: Adam Ondráček
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 7. 3. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Kapela Il Colori provokuje .... Vychytané.cz. [Online] 7. 3. 2013. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6433. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kapela-Il-Colori-provokuje-...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.92.49
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 08:48