Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Přinášíme žhavé novinky k Trancefusion Ocean of Love

Již za 6 týdnů se uskuteční v Praze dlouho očekávaná akce Trancefusion s řadou světových hvězd taneční scény! Přinášíme vám horké novinky, které se této akce týkají.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Trancefusion Ocean of Love
sobota 13. dubna 2013 21:00
(konec +- neděle 14. dubna 2013 04:00)
Průmyslový palác (areál Výstaviště Holešovice)
Praha 7 (CZ)
OZNÁMENÍ CZ/SK STAGE:
Stejně jako na všech edicích vyroste ve foyer Průmyslového Paláce komornější stage, která tentokrát bude patřit českým a slovenským trance DJs. A kdo si zahraje na této stage?
NIFRA, THOMAS COASTLINE, RE-ORDER, SPARK7, N-RICO, DUSK a NICLAS

ROZDĚLENÍ JEDNOTLIVÝCH HLAVNÍCH STAGE:
Tato edice nese název „OCEAN OF LOVE“ a dvě hlavní stage vyrostou v Pravém křídle a ve Střední hale. Obě stage ale budou mít úplně jiné hudební pojetí. Právě stage ve Střední hale by měla být lákadlem pro milovníky svižnějšího BPM a tvrdšího stylu. Stage v Pravém křídle by měla být určitým protipólem. A jak budou jednotlivé hlavní stage vypadat?

V Pravém křídle bude umístěna HEAVEN STAGE, která se ponese na vlnách té pravé nebeské lásky. Tomu budou odpovídat dekorace, jednotlivé performance i celková stavba této stage.

Ve Střední hale bude naopak vybudována HELL STAGE! Stage bude umístěna uprostřed haly a bude přístupná ze všech stran. I zde by měly dekorace a celkové pojetí odpovídat názvu HELL.

Již v nejbližší době přineseme 3D vizualizace obou stage.

TRITONAL NAHRADÍ ORJAN NILSEN:
S velkým politováním oznamujeme, že Tritonal nemohou vystoupit z důvodu nepříznivého časového harmonogramu v sobotu 13.4. 2013 na party Trancefusion v Praze. Omlouváme se všem jejich věrným fanouškům, kteří se na ně na tomto eventu těšili a momentálně již usilovně pracujeme na stanovení náhradního termínu.

Zároveň jsme se okamžitě snažili na vzniklou situaci adekvátně reagovat a sehnali jsme pro fanoušky Trancefusion náhradu v podobě světové hvězdy, která je právěm považovaná za jednoho z nejlepších trance producentů současnosti! - ORJAN NILSEN!

Hell stage zároveň posílí Dave Schiemann!

HYMNA TRANCEFUSION:
Stejně jako vloni se i letos ujal úkolu složení oficiální hymny Trancefusion jeden z headlinerů akce Richard Durand. Tentokrát nese jméno „DESTINATION PRAGUE“CESTOVNÍ POUKÁZKY ČD:
Ten, kdo je majitelem vstupenky na Trancefusion zakoupené v síti Ticketstream, má možnost si zakoupit zpáteční kupon Českých Drah odkudkoliv z ČR do Prahy a zpět za neuvěřitelných 300,- Kč celkem. Kupon lze zakoupit v síti Ticketstream na adrese www.ticketstream.cz/trancefusion

WARM UP PARTIES:
Dne 22.3.2013 bude hostit jednu z oficiálních warm up parties plzeňský klub Pantheon. A sestava pro tuto akci bude skvostná: holandský producent Richard Durand, kterého doprovodí české hvězdy Thomas Coastline, Michael C a Daniel Čechtický. Vstupné bude činit symbolických 80,- Kč a majitelé již zakoupených vstupenek na Trancefusion Ocean of Love budou mít vstup zdarma!

Dne 8.3.2013 se bude konat oficiální warm up party v klubu Posilovna v Mnichově Hradišti za účasti DJs Thomas Coastline, Martin Gredner a Štepo.

TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.

Dodal: Zdenek Masopust / BTL Agency
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 7. 3. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Přinášíme žhavé novinky k Trancefusion Ocean of Love. Vychytané.cz. [Online] 7. 3. 2013. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6431. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prinasime-zhave-novinky-k-Trancefusion-Ocean-of-Love
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 08:35