Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Palác Akropolis již brzy přivítá božskou Jessie Ware

Charismatická britská zpěvačka Jessie Ware se nám se svým sametovým hlasem představí již 21. března. Její zcela první koncert v České republice se koná v Paláci Akropolis.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
JESSIE WARE
čtvrtek 21. března 2013 20:00
(konec +- pátek 22. března 2013 03:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Soutěžilo se o 2x1 vstup na vystoupení Jessi Ware v pražském Paláci Akropolis. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Nejčerstvější novinky pocházejí z Red Bull Studios, kde se Ware dala dohromady se svým dlouholetým kamarádem a producentem, Juliem Bashmorem a jeho společným projektem s Hyetal zvaným Velour. Na svůj Facebook Ware napsala: “Zrovna jsme natočili novou skladbu s Bashmore & Velour, na kterou už se můžete brzy těšit!”

Nedávno byla Ware také nominována hned na dvě prestižní ceny BRIT AWARDS, které sice neproměnila, nicméně samotná nominace je pro Ware, která původně vůbec nedoufala v to, že by hudebně prorazila, neuvěřitelným úspěchem.

“Je to naprosto úžasné, nemůžu tomu vůbec věřit! Mám dojem, že všichni hudební bohové a bůžci jsou tenhle rok na mojí straně!” směje se Ware, když vzpomíná na své nominace na BRIT AWARDS. Není to tak dlouho, co ji známý britský deník The Independent tituloval novou královnou Britů, a to už je co říci!

Debutové album Ware Devotion bylo vydáno v srpnu loňského roku a dlouho se drželo na předních příčkách prodejní hitparády. Mísí se v něm několik stylů, od soulu, popu, RnB až k elektru. Mnozí z Vás jistě znají veleúspěšné skladby Wildest Moments, If You’re Never Gonna Move, Sweet Talk či Running.

Neváhejte a zajistěte si své vstupenky na první koncert Jessie Ware v ČR v pražském Paláci Akropolis, 21. března! Vstupenky k dispozici v síti Ticketpro.

Oficiální Facebook link: http://on.fb.me/Ze4OhR
Ticketing link: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/funk-gospel-soul/967620-jessie-ware.html

Dodala: Dominika Janigová / Fource Entertainment
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 6. 3. 2013 11:00
Chovancová, Michaela. 2013. Palác Akropolis již brzy přivítá božskou Jessie Ware. Vychytané.cz. [Online] 6. 3. 2013. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6429. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Palac-Akropolis-jiz-brzy-privita-bozskou-Jessie-Ware
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 04:08