Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Prahu a Brno rozpálí srbský DJ a producent GRAMOPHONEDZIE

Dechberoucí barmanské show, chutné drinky a zábava naplno, tolik slibuje mejdan HAVANA CLUB TOUR DE BAR. Praze a Brnu nabídne přehlídku barmanských es vyhlášených podniků, ale také kvalitní hudební program s unikátním hostem světově uznávaným Dj a producentem GRAMOPHONEDZIE.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HAVANA CLUB TOUR DE BAR
pátek 22. března 2013 21:00
(konec +- sobota 23. března 2013 04:00)
Průmyslový palác (areál Výstaviště Holešovice)
Praha 7 (CZ)
Ten vystoupí nejprve v Praze v pátek 22. března v exkluzivních prostorách Průmyslového paláce a o týden později 29. března zavítá do Brna, kde si jeho vystoupení užijí návštěvníci BVV. O plný parket se na obou mejdanech postarají spolu s touto zahraniční hvězdou i přední čeští DJs.

Plní kluby po celém světě, jeho skladby patří k top výběru snad každého DJ a na spolupráci s ním stojí hudebníci „frontu“ před jeho studiem. Srbský hudebník a producent Marko Milicevic, známý pod uměleckým jménem Gramophonedzie, bude exkluzivním hostem pražské a brněnské zastávky HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3.

Jeho hudební dráhu raketově odstartoval hit „Why Don´t You“ se swingovým popěvkem od zpěvačky Peggy Lee. Tato skladba dlouhou dobu bodovala v žebříčcích radií ve Velké Británii i jinde v Evropě, a podle některých jde o vůbec největší klubový hit roku 2009. S kombinací houseových rytmů, chytlavých retro melodií a výrazných vokálů se Gramophonedzie „trefil do černého“!. Důkazem je i fakt, že klip „Why Don´t You“ získal na Youtube více než 8,5 milionu zhlédnutí!

Gramophonedzie má na svém kontě okolo dvacítky dalších skvělých skladeb. Úspěch zaznamenal např. se skladbami „Brazilian“ (Nocturnal Groove) www.youtube.com/watch?v=RoI90nPI_54 nebo „Outta My Head“ (Oxyd) www.youtube.com/watch?v=sVVXkPROBkA, které patří k nejžádanějším trackům z jeho produkce na hudebním portálu Beatport. Daří se mu i na poli remixů, udělal téměř 40 předělávek např. od The Muthfankas („Gotta Hold On Me“), Professor Green („I Need You Tonight“), Kraak & Smaak, Marco Nastic a dalších.

V roce 2010 talent Gramophonedzie ocenila soutěž MTV European Music Awards v kategorii „Best Adria Act“ a byl spolu se jmény jako Enrique Inglesias, Swedish House Mafia současně nominován na titul „Best European Act“. Originalitou své hudby si Gramophonedzie získává fanoušky po celém světě. Jeho pracovní diář je plný zastávek od Hong Kongu, po Austrálii, ale slyšet ho hrát můžete také v exotické Indonésii, Brazilii či Dubaji.Za mixpultem ho během večera vystřídají Djs Chris Sadler, Pavel Bidlo, Manio a další interpreti. Žhavé rytmy přímo z rozpáleného Karibiku přiveze kubánský zpěvák Dariel ve své Fresh Reggaeton show spolu s tanečníky a hudebníky.

Více informací: www.facebook.com/TheGRAMOPHONEDZIE/info; www.gramophonedzie.com; www.myspace.com/gramophonedzie

Bližší informace o akci najdete na stránkách www.tourdebar.cz a na
www.facebook.com/HavanaClubTourDeBar.

Vstupenky na pražskou a brněnskou HAVANA CLUB TOUR DE BAR zakoupíte v síti Ticketpro nebo je možné je získat zdarma po registraci na webu soutěže.

Dodal: Aleš Povr
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 5. 3. 2013 14:00
Chovancová, Michaela. 2013. Prahu a Brno rozpálí srbský DJ a producent GRAMOPHONEDZIE. Vychytané.cz. [Online] 5. 3. 2013. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6426. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prahu-a-Brno-rozpali-srbsky-DJ-a-producent-GRAMOPHONEDZIE
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 03:18