Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Conference přiváží Tortured Soul

Budoucnost jazz-house music je tu. A vy ji můžete slyšet již 8. dubna v Lucerna Music Baru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Conference: Tortured Soul
pondělí 8. dubna 2013 21:00
(konec +- úterý 9. dubna 2013 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Přijďte si poslechnout kapelu, o které slavný britský DJ Gilles Peterson prohlásil: „Slyšel jsem budoucnost jazzové house music." Američtí Tortured Soul vystoupí v Lucerna Music Baru na Conference 8. dubna 2013. Kapela z New Yorku, která hraje tak často, že nemá pomalu čas nahrávat alba, patří mezi nejzajímavější úkazy na taneční scéně. Jejich koncerty, na kterých hrají house naživo, jsou výjimečným hudebním zážitkem a energií nabytou party.

„V elektrohouse postrádáme lidskost a duchovní emoce soulu, a tak jsme se rozhodli zahrát všechno sami," říká zpěvák a klávesista Ethan White, žák jazzového klavíristy Dona Friedmana. Že to trojici skvělých muzikantů funguje na jedničku, je doporučení od hudebních veličin Carla Coxe nebo Stevie Wondera.

Tortured Soul se dali dohromady v New Yorku kolem roku 2002. Vsadili tehdy na svůj talent, pracovitost a přesvědčení, že jazz-house se dá hrát naživo, a zároveň vše skvělé na soulu 60. let zůstává v platnosti. V uplynulých letech si newyorské trio podmanilo jak evropské a newyorské jazzové kluby, tak velké festivaly. Například na Montreal Jazz Festival zažili ovace ve stoje od 15.000 lidí!Také v Česku už se Tortured Soul dvakrát předvedli ve skvělé show. Nejdřív to bylo na festivalu Colours of Ostrava, kde dostali do varu celý zaplněný stan s více než tisícovkou lidí, ale i hrozen těch, kteří se dovnitř nedostali a tančili venku. Podruhé loni v Lucerna Music Baru. Lví podíl na tom má zpěvák a bubeník kapely J. Ch. Urich, který má za sebou angažmá v Metropolitní opeře.

Torture Soul zatím vydali dvě desky Introducing (2005) a Did You Miss Me (2009). Na třetí už několik pracují a do Prahy na Conference slibují přivézt několik nových skladeb, například nový singl Dirty. Vstupenky jsou už nyní v prodeji v Lucerna Music Baru a v sítích Eventim, Ticketpro a Ticketportal.

www.cnfrnc.cz
www.musicbar.cz
www.torturedsoulmusic.com

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 4. 3. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Conference přiváží Tortured Soul. Vychytané.cz. [Online] 4. 3. 2013. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6418. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Conference-privazi-Tortured-Soul
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.115s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.200.86.95
Serverový čas: sobota 18. května 2024 06:19