Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FILM: Terapie láskou – netradiční romantická komedie

Nejen naprosto perfektní herecké výkony všech hlavních představitelů Vás nadchnou v této milé komedii.
Přidat na Facebook

Kromě 4 hereckých Oscarových nominací (hlavní i vedlejší role v ženském i mužském podání) pro Jennifer Lawrence (jako jediná nakonec nominaci v zlatou sošku i proměnila), Bradleyho Coopera, Roberta De Nira a Jacki Weaver, se film může chlubit i nominacemi na Ceny Akademie v kategoriích nejlepší film, režie, střih a adaptovaný scénář.Děj filmu začíná v psychiatrické léčebně, kam byl Pat Solatano (Bradley Cooper) soudem umístěn po napadení muže, kterého nachytal ve sprše se svou ženou. Bývalý učitel dějepisu byl posléze psychiatry shledán jako psychicky labilní s nekontrolovatelnými návaly vzteku a teprve po několika měsíční hospitalizaci se teď může postupně začít vracet do „normálního“ života. To se však tomuto nyní pozitivně smýšlejícímu podivínovi daří zpočátku jen se značnými obtížemi, což se projevuje zejména při společném soužití s jeho rodiči (Robert De Niro a Jacki Weaver).I přes předešlý incident je Patovou největší snahou získat zpět svou ženu Nikki. Jí je Pat doslova posedlý a tak je odhodlán pro návrat ke své ženě udělat cokoliv, čehož následně hbitě využije krásná Tiffany v podání Jennifer Lawrence. Ta pro změnu trpí zase nepříjemnými depresemi, které byly vyvolány nečekanou smrtí jejího manžela. Své úzkosti se tato atraktivní mladá žena snažila v minulosti zbavit řekněme dosti nevhodným způsobem.Oba mladí lidé se postupně sbližují a přes řadu problémů, neshod a naschválů si vytvoří silné přátelské pouto. To ze všeho nejvíce působí jako výborný lék na jejich psychické problémy a díky naprosté upřímnosti a vzájemné pomoci dokážou také čelit nejedné životní výzvě…Film je ideální zábavou nejen pro zamalované páry, ale i všechny ostatní, kteří mají rádi neotřelé komedie.


Brůňa
(Tomáš Bártek)
sobota 2. 3. 2013 08:00
Bártek, Tomáš. 2013. FILM: Terapie láskou – netradiční romantická komedie. Vychytané.cz. [Online] 2. 3. 2013. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6414. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FILM:-Terapie-laskou-–-netradicni-romanticka-komedie
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 18:54