Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Friction, jeden z nejlepších d"n"b DJs na světě 15. 3. v ROXY

Dva týdny po Shadowboxu s Danny Byrdem a Dynamite MC (1. 3.) se v ROXY můžeme těšit na další hvězdný d"n"b import z Albionu! V pátek 15. 3. totiž do Dlouhé 33 dorazí jeden z technicky nejzdatnějších d"n"b DJs pod sluncem, hvězda (a majitel) labelu Shogun Audio Friction, kterého na podiu doplní jeho dvorní MC Linguistics!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Friction & MC Linguistics + 6. narozeniny serveru sety.cz
pátek 15. března 2013 22:00
(konec +- sobota 16. března 2013 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Krýt záda jim budou domácí DJs M4Y4, Akira a Ghonzales. Druhá, převážně rovná stage, kde zahrají DJs Kan-Jacca, Halbax, Zwooky, Deadly Perverz a Lolla, se pak ponese v duchu oslav šestých narozenin serveru Sety.cz

Friction, který chystá hodně atraktivní show, během níž bude hrát za čtyř playerů, po právu patří díky svým skillz do absolutní špičky světového drumandbassu, což ostatně potvrzuje i fakt, že je mnohými považován za lepšího DJe než je sám velký Andy C.

Brightonský rodák, který na scénu vtrhl s dravostí sobě vlastní na začátku druhého tisíciletí, posbíral za poslední desetiletí celou řadu prestižních ocenění včetně toho, že byl v rámci Drum & Bass Arena Awards uveden v roce 2011 do D&B Hall Of Fame. Není se tedy čemu divit, že jméno Firction najdete v katalogu takových labelů jako Renegade Hardware, Hospital nebo Metalheadz, pravým "domovem" mu je ale jeho vlastní label Shogun Audio, který založil v roce 2004 a během následujícíh let se z něj stala jedna z nejdůležitějších značek na světové d"n"b scéně, kam exkluzivně upsal taková jména jako jsou Alix Perez, Rockwell, Spectrasoul, Icicle, The Prototypes nebo nově novozélandského Dose.Frictionova obrovská technická zdatnost a svým způsobem poměrně ostrý styl hraní, neustále stoupající věhlas jeho labelu Shogun Audio, stejně jako hraní po celém světě - to všechno jsou faktory, které mu přinášejí obrovský komerční úspěch. Nic to ale nemění na tom, že zůstává stále nohama pevně na zemi, ke všemu přistupuje s velkou pokorou a neustále na sobě tvrdě maká.

"Odměnou" za jeho um i přístup se mu mimo jiné v loňském roce stalo angažmá v britském BBC Radio 1, kde se stal novou tváří tamější d"n"b show. Masivní podpory se ale samozřejmě dostává i všem jeho releasům a mixům. Jeho mix alba Next Level Breaks jsou už doslova legendární a třeba jeho loňský nový singl Led Astray, který vysoce cenili lidi jako Zane Lowe, Annie Mac, Mistajam nebo Fearne Cotton, se udržel v playlistu britského Radio 1 celých šest týdnů.

Není se tak čemu divit, že kdekoli Friction hraje, patří mu zaslouženě obrovská pozornost, kterou dokáže velmi dobře zúročit. A jiné to nebude ani 15. 3. v ROXY, kde ho doplní jeho dvorní MC Linguistcs a kdoví, možná dojde i na nějaké věci z Frictionova chystaného a jak jinak než veleočekváného albového debutu.

Jak již bylo naznačeno v úvodu, druhá stage se pak ponese v duchu oslav šestých narozenin serveru Sety.cz Ten byl spuštěn v březnu roku 2007 s cílem vytvořit rozcestník, kde se budou střetávat DJové, posluchači, návštěvníci akcí a vůbec celá veřejnost, točící se kolem parties. Sety.cz navštívilo přes 3 miliony lidí, kteří stáhli stovky terabytů dat a poslechli desetitisíce hodin vložených setů.

Sety.cz ale nejsou jen největší Česko-Slovenskou databází dj setů, ale i seskupení, které vždy podporovalo, podporuje a bude podporovat taneční scénu a kulturní cvrkot, což ostatně dokazují i proslulé oslavy jejich narozenin, které tentorkát vyšperkují svou účastí DJs Kan-Jacca, Halbax, Zwooky, Deadly Perverz a Lolla.

WEB
Friction: http://www.thisisfriction.com/
Shogun Audio: http://www.shogunaudio.com/
Sety.cz: http://mp3.sety.cz/
FB Event: http://www.facebook.com/events/588254264535802/
ROXY: http://roxy.cz/

Dodal: Lukáš Kadeřábek / ROXY PR
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 27. 2. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Friction, jeden z nejlepších d"n"b DJs na světě 15. 3. v ROXY. Vychytané.cz. [Online] 27. 2. 2013. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6401. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Friction,-jeden-z-nejlepsich-d_n_b-DJs-na-svete-15.-3.-v-ROXY
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: sobota 18. května 2024 19:26