Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hodně krutej vík..

Máte někdy pocit, že je celej váš život jedno velký mejdlo? Jak se ve Zlíně nikdy nic neděje, tak tenhle vík byl určitě hodně.. hodně.. kuwa hodně dlouhej.. Takovej.. nikdy nekončící večírek.
Přidat na Facebook
Začalo to v pátek. Vstanete v 8:30, že si poležíte.. od devíti vás prudí na telefonu.. co už. Vylezete, přetrpíte v práci, kdy máte pocit, že každý si z vás udělal přítele na telefonu a potřebuje s váma probrat každou chvíli každou pytlovinu. Ok. Přežijem to. Konečně večer.

Vymydlení (všude), oholení (všude), navonění (všude - podpaží jedno, druhé, mezi nohy - co kdyby náhodou.). Samozřejmě oblíknutí do nej-módy, někteří ovšem pouze v intencích mám vypráno - nemám vypráno. Začátek v hospě.. škopek.. dva.. tři.. odchod do jednoho z místních klubů, kde první, co uvidíte, je to, že si holky na pódiu strkají vibrátory s kondomem do úst (a ještě dál). Je vidět, že osvěta moc nefunguje, protože pokud wim, tak takovýhle věci se strkají někam jinam. Naštěstí je neměly zapnuté, bo by asi na zubnim měli v pondělí co dělat.

Lékařská zpráva: "Pacientka Alžběta Nohavičková utrpěla dedentalizaci 90% chrupu tupým předmětem velikosti cca 20x5 cm. Předmět nebyl desinfikován a sterilní, ordinován antitetanus společně s celkovou rekonstrukcí chrupu."

Nevím proč, ale některé z nich, kdyby se postavily rozkročmo, otevřely pusu a zaklonily hlavu dozadu, asi by nastal menší průvan.

Pár panáků to jistilo, naštěstí žádný úlovek, odkráčení do hajan. 6 hodin. V 8 volá matka že prostě jim musím pomoct přijet na barák, že mě jinak vydědí.. To by byl kuwa blbej den.. Zombie přijela, posekala trávník, nažrala se.. Po obědě začala přicházet jako u každýho normálního chlapa sedativní fáze.. "Vstávej, jedeme na houby." "Ses pos*ala, ne?" Vulgární věta většinou končící úderem tupého nástroje do temene hlavy, ale přitom tichého akceptování fucktu nesouhlasu s danou premisou, tentokráte nezabrala. Něco se našlo, lysohlávky to - bohudík - nebyly. Konečně večer.

Vymydlení (všude), oholení (všude), navonění (všude - podpaží jedno, druhé, mezi nohy - co kdyby náhodou.). Samozřejmě oblíknutí do nej-módy, někteří ovšem pouze v intencích mám vypráno - nemám vypráno, včera jsem propotil/nepropotil, jsem DJ/nejsem DJ. Začátek - nečekaně v hospě.

Stella, dvě, tři, čtyři pět.. Honza nesnědl brambory, šel hodit tyčku. Bylo mu blbě ještě odvčera. Odchod do klubu, kde se včera strkaly vibrátory horem. Dolem už to nějak nevyšlo.

Panák.. dva.. tři.. samozřejmě dvojité vodky někteří s erektusem, někteří abstinovali a místo ananasovýho cappy si dali hruškovej. S vodkou. Akce se solidně rozjela. V 6 ráno odchod domů. Sorry, řekli mi, že mě dovezli AŽ domů. Asi jo. Od dvou hodin mam lehký wokno. Kuwa, to je ale blbej den..

Doma jsem vedl s přítelem na telefonu asi půlhodinový rozhovor, ve kterém dominovaly animální zvuky místo slov a jiných verbálních civilizačních zvyklostí.

Spánek!! Yop!! Konečně večer. Pozn. redakce - někam se ztratil všechen lák z okurek, co byly v lednici.. čím to je, čím to je?

Zjistil jsem, že jsem minulý večer slíbil barmance, že ji odvezu do Valmezu. Jejda :) Nic, cesta Matrixem a časoprostorem.. občas se zamlžilo okýnko - nikoliv od sexu. Ale olíznout ty výpary, je to jako dát si další panák. Příště zase pojedu kolem Vesanova lesem.. Teda jen kvůli modrym blikajícím majáčkům. Jinak bych to nikdy neudělal, fakt už nemam v plánu mít trochu schízu z toho, že vidím mamuty, jak žerou přesličky.

Večerní dýchánek u kávičky, naštěstí ofukován příjemným větříkem na zahrádce. Kafe. Druhý. Kola.. čtvrtá. Jo, to jsem potřeboval. 7 xichtů, každý bez jediné známky reakce na podněty typu světlo, zvuk.. smrad.. jen česnečka a kafe.

Byl to kuwa dlouhej vík.. Co z toho vyplývá? Už nechlastám. Nefetuju. Nekouřím. Nechodím s kamarády do hospody.

Nic, v pátek zas.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 21. 8. 2006 13:00
Prachař, Štěpán. 2006. Hodně krutej vík... Vychytané.cz. [Online] 21. 8. 2006. [Citace: 12. 8. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=64. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hodne-krutej-vik..
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.228.10.34
Serverový čas: středa 12. srpna 2020 19:22