Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Cinda Crew & Mecca Prague present: Cinda Spring Edition

Jediný pražský a k tomu naprosto originální festival elektronické hudby – Cinda Open Air, který letos oslaví již své čtvrté vydání, se rozhodl ve spolupráci s jedním z nejlepších pražských klubů uspořádat speciální jarní vydání Cindy, kde se na dvou stageích představí jak přední čeští djs, tak speciální zahraniční host.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Cinda Crew & Mecca Prague present: Cinda Spring Edition
sobota 23. března 2013 22:00
(konec +- neděle 24. března 2013 05:00)
Mecca club
Praha (CZ)
Tím není nikdo jiný než dlouho očekávaný umělec, který vystoupí v České Republice poprvé – DJ Belocca. Tento dnes již matador houseové a tech houseové scény, vlastním jménem Bela Gabor, pochází z Maďarska, kde vyrostl nedaleko Budapešti a již ve svých 16ti letech vydává svůj první singl na labelu Secret Service Records. Ovlivněn německým soundem pak také vydává na Sauna Records, kde se svým trackem „Plastic Fantastic“ okupuje první místa tanečních žebříčků.

Jeho tracky si oblíbili a hrají je takové hvězdy jako Sven Vath, Umek, Roger Sanchez a mnoho dalších. Za zmínku jistě stojí i to, že v roce 2007 Belocca se svým remixem legendárního tracku od The Nightcrawlers „Push The Feeling On“ okupoval několik týdnů první místa na Beatport žebříčku top 100. V roce 2009 ho právě Beatport vyhlásil jako jednoho z nejslibnějších nových houseových umělců současnosti.

Vydává dále na labelech jako Toolroom, Yoshitoshi, Spinnin, Nervous, Black Hole atd. Je ovšem nejen výborným producentem, ale také skvělým djem, který prokřižoval se svými sety celý svět – od Miami po Ibizu, z Amsterodamu po Londýn a z Německa do svého rodného Maďarska. Má osobitý styl, což dokazuje i to, že mu label Toolroom Records nabídl, aby namíchal set do edice „Leaders Of The New School“. Jeho tracky a sety jsou živé a nenechají nikoho v klidu. Máme se na co těšit!

Belocca doplní na hlavní stage promotér Cindy, dj Kifli ve společném setu s Peetem Sandersem, legendární Orbith, dále dj Ravic ve speciálním tech houseovém setu, Elite vs Adlet, P-Jay vs Mylo a Finidi. Na druhé stage, která bude ve stylu techno, vystoupí Steen & Keeper, K.sandra, Calbee, Nika 77, Golpe vs Tosha, Chud a Farelly.

23.3. se tedy v klubu Mecca vystřídá za dj pultem mnoho skvělých djs, kteří se postarají o jedinečnou atmosféru této speciální akce. Nebudou chybět speciální dekorace a další vychytávky…

Oficiální after party proběhne v klubu Studio 54.

Dodal: Petr Hrabánek / Promotion Cinda open air
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 22. 2. 2013 10:00
Chovancová, Michaela. 2013. Cinda Crew & Mecca Prague present: Cinda Spring Edition. Vychytané.cz. [Online] 22. 2. 2013. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6386. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cinda-Crew-&-Mecca-Prague-present:-Cinda-Spring-Edition
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:36