Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dotazník pro Benji B. před hraním v Crossu

DJ a producent Benji B. příští týden přijede pro pražského klubu Cross na Red Bull Music Academy Night Special. Benji je totiž nejen skvělý DJ, ale také důležitý člen týmu, který pořádá vysněné workshopy pro všechny talenty z branže elektronické hudby.
Přidat na Facebook
V Crossu vystoupí v sobotu 2. března. Hlavní stage dále nabídne Abu a Subject Lost coby DJ duo a slovenskou reprezentaci ve složení Stratasoul, Džunyja a INK Midget. Druhá stage se ponese v house/deep house náladě a postarají se o ni zkušení veteráni M&gors a Quadrant Sound.

Přečtěte si zajímavý hudební dotazník pro Benjiho B.

Kterou skladbu pouštíš, abys zachránil party?
Moodymann: Shades Of Jae. Už není tak ohraná, jako před nějakými sedmi osmi lety. Ale je to stále ten hit, na který je spolehnutí.Jaká je aktuálně tvoje nejoblíbenější deska?
TNGHT: Higher Ground
Hymna loňského léta, karnevalový zvuk, skvělá atmosféra.Jakou skladbu bys chtěl vydat na tvém labelu?
Flying Lotus: Rickshaw. Je to skladba, která reprezentuje dobu, kdy mi Steve Lotus posílal cédéčka do rádia a já hrál jeho tracky opravdu často. Kdybych měl možnost podepsat ho na label, určitě to udělám.Ukaž na jednu loni neprávem opomíjenou skladbu.
Zomby: Trapdoor. Zomby je jeden z největších talentů ve Velké Británii, který ještě na svoji šanci čeká. Jeho hudba je absolutně úžasná.Co bys zahrál na svatbě tetě?
Inner City: Big Fun. Nezlob se na mě, ale najdi mi jediného člověka, který tuto skladbu nemá rád.Jaká je tvoje nejoblíbenější skladba od někoho, koho jsi objevil nedávno?
Clams Casino: Illest Alive. Vysamplovaná Björk a jeden z mých nejoblíbenějších producentů.Ideální festivalová skladba?
Flosstradamus: Rollup (Baauer Remix). Tento remix zaručeně zafunguje na každém letním festivale.Kterou skladbu bys rád slyšel jako crossover?
Switch feat Andrea Martin: I Still Love You. Je to jednoduchá, univerzální melodie, kterou hrají DJ ve všech hudebních žánrech. Jsem si jistý, že jako crossover by skvěle fungovala.Kterou skladbu hraješ, když chceš ukázat, že jsi elektronický fajnšmekr?
Symmetry: Blood Sport
Je to jedna z mých nejoblíbenějších desek loňského roku. Hudba k noční jízdě městem.Jakou skladbu bys zahrál při západu slunce na Ibize?
Raphael Saadiq: Skyy Dub (Deviation Edition). Tahle skladba vznikla speciálně pro klub Deviation a jeho radiovou show, je to přesně hudba pro tuto příležitost.

DEVIATION STRING QUARTET: RAPHAEL SAADIQ - SKYY DUB (DEVIATION EDITION) from Deviation on Vimeo.Co by sis nechal zahrát na pohřbu?
John Coltrane: A Love Supreme (Part 2: Resolution)
Prosil bych si od začátku do konce tuto věc. A aby u ní všichni seděli. A pak šli společně na party. Díky.Red Bull Music Academy letos slaví jubilejní 15. ročník. Vybraní muzikanti, DJs, zpěváci, MCs, orchestrální skladatelé nebo digitální beatmakeři se od 28. dubna do 31. května sejdou na vysněném workshopu v New York City, jenž nabízí celou škálu skvělých příležitostí. V energií nabitém hlavním městě zábavy spolu budou tvořit, jamovat, poslouchat přednášky hudebních veličin a po večerech hrát ve vyhlášených newyorských klubech!

Vstupné Red Bull Music Academy Night Special v Praze v Crossu je do 21:00 pouhých 80 Kč, po deváté večerní pak stále příjemných 120 Kč.

LINEUP:
21:00 - 23:00 Subject Lost & Abu
23:00 - 01:00 Stratasoul
01:00 - 03:00 Benji B
03:00 - 05:00 Dzunyja
05:00 - 07:00 INK Midget

www.redbull.cz/musicacademy
www.crossclub.cz

Dodal: Pavel Eichler

Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 21. 2. 2013 16:00
Chovancová, Michaela. 2013. Dotazník pro Benji B. před hraním v Crossu. Vychytané.cz. [Online] 21. 2. 2013. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6382. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dotaznik-pro-Benji-B.-pred-hranim-v-Crossu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:19