Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Další vydání klubovky ROXY Shine už v pátek

Potřetí v tomto roce a podruhé v únoru se do ROXY vrací klubová hoc ROXY Shine, jež poslední pátek v měsíci, tedy 22. 2. láká do Dlouhé 33 na sety tria DJs Dan Cooley, Macio a TinTin, které doplní svými vizualizacemi VJ Xenon.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ROXY SHINE
pátek 22. února 2013 22:00
(konec +- sobota 23. února 2013 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Jak už DJská sestava napovídá, těšit se můžete nejen na čistokrevný house ale i na jeho různé odnože. Ostatně jak Dan Cooley, tak Macio a TinTin jsou na domácí taneční scéně známí svým vytříbeným hudebním vkusem a precizním stylem hraní pohybujícím se někde na pomezí house, deep house a progressive.

"Moc mě baví míchat jakýkoliv beatový sound. Tam, kde je jasně definovaný první beat, tak to je mixing, kde není co řešit. Jsou ale věci, které začínají třeba nějakou melodickou linkou nebo zvuky a tam už je potřeba o tom jednom konkrétním mixu přemýšlet jinak. Aktuálně můžu namixovat v podstatě cokoliv s tím, že odnože house mají prioritu," komentuje svůj aktuální přístup k mixování Dan Cooley, který bude 22. 12. v ROXY služebně nejstarším DJem, když se za DJským pultem pohybuje už od roku 1999.



Žádnými nováčky ale nejsou ani Macio a TinTin, kteří se DJingu aktivně věnují od roku 2006, respektive 2004. "Fotbal a hudba, to je jeho. Jeden z mála aktivních sportovců mezi naší djskou bandou, navíc s věčně i věcně pozitivní náladou. Zkušeností na rozdávání a energie v djských setech jakbysmet. Šibalský kukuč a sportem vyladěná figura, aneb...těšte se na Macia!," charakterizuje Dan Cooley prvního ze svých pátečních parťáků, jenž si kromě většiny renomovaných tuzemských klubů včetně ROXY zahrál také na velkých festivalech jako Mácháč, Rock for People, Open Air Festival nebo Colours Of Ostrava.

Bohatými zkušenostmi včetně častého hraní v ROXY se může pochlubit i třetí z DJs, jež vystoupí na páteční ROXY Shine, DJ TinTin, o kterém Dan říká: "Cokoliv, co má motor ho zajímá, a tak se kromě hudby jeho životní láskou stala jednostopá jízda. Kontrastem této jeho záliby je elektronická hudba s rovným beatem, počínaje deep housem a konče progresivně laděnými skvosty s hutnou basovou linkou a emotivně atmosferickým nádechem."



Jak vidno, vypadá to v pátek 22. 2. v ROXY na hodně libový mejdan, který jistě ocení všichni fanoušci kvalitní domácí house music a jejích odnoží. Akce je navíc již tradičně se vstupem ZDARMA do 23:00, což je hodně silný argument pro všechny, kdo ještě nemají jasno o svém program na páteční večer…;)

WEB
Dan Cooley: http://www.djset.cz/dan-cooley
Macio: http://www.facebook.com/macio.dj
TinTin: http://www.myspace.com/tintindj
FB Event: http://www.facebook.com/events/202333953239172/
ROXY: http://roxy.cz/

Dodal: Lukáš Kadeřábek / Roxy PR
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 18. 2. 2013 13:00
Chovancová, Michaela. 2013. Další vydání klubovky ROXY Shine už v pátek . Vychytané.cz. [Online] 18. 2. 2013. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6374. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dalsi-vydani-klubovky-ROXY-Shine-uz-v-patek-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 04:50