Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Foreign Beggars míří do ROXY s novým albem The Uprising

Dva roky po své tuzemské klubové premiéře se do Prahy znovu řítí tříčlenné britské tornádo Foreign Beggars!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Foreign Beggars - The Uprising European Tour 2013
středa 3. dubna 2013 20:00
(konec +- čtvrtek 4. dubna 2013 00:00)
Roxy
Praha (CZ)
Divoká partička pověstná neskutečně živelnou show, která se od svých začátků v roce 2002 vypracovala z hip hopového undergroundu do absolutní špičky moderního elektronického crossoveru, k nám tentokrát dorazí v rámci svého evropského tour k loňskému albu The Uprising. Ve středu 3. dubna v ROXY nás tak čeká hodně velká divočina, která zvedne tep i těm největším flegmoušům. Těšte se na hip hop, grime i dubstep! Těšte se na masakr made in UK, kterého se nebudete moci nabažit!!

O kvalitě živých show Foreign Beggars, které jsou po právu považovány na svébytný fenomén, kromě nadšených reakcí na jejich dvě vystoupení na festivalu Hip Hop Kemp (2010 a 2012) vypovídá to, co o nich napsali pořadatelé jejich předchozího koncertu v Praze.
"To, co se děje na koncertech Foreign Beggars, není normální, není to pro děti, kardiaky ani epileptiky, protože pěna od huby tam jde i jinak zdravým jedincům. Když vezmou Foreign Beggars stage útokem, je to jak volání divočiny. V publiku probouzí nutkání se strašně potit. Probouzí zvířecí pudy. V kotli se vaří lektvar na totální party nirvánu. Sběrači se krčí v koutě, zatímco lovci šílí v divokém tranzu v mocném mosh pitu, jako by se válčilo o poslední kotletu…"O hudebních kvalitách tria, které se dalo dohromady v roce 2002, pak pro změnu svědčí pět regulérních studiových alb (Asylum Speakers /2003/, Stray Point Agenda /2006/, Asylum Agenda /2008/, United Colours of Beggattron /2009/, The Uprising /2012/), jednu remixovou placku (Beggatron Remixed /2010/) a několik mixtapes i jejich společná tour s The Prodigy, Snoop Dogem nebo Wu Tang Clan.

Kromě toho mají Foreign Beggars na svém kontě také celou řadu velezajímavých kolaborací s předními jmény současné elektronické scény. Namátkou můžeme zmínit třeba společnou pecku Contact s nizozemskými d"n"b / dubstep měňavci Noisia, jejíž klip ma na YouTube takřka 8 milionů shlédnutí nebo loňský dubstepový nátěr Still Getting It, který FB spáchali společně se Skrillexem.Jinými slovy Foreign Beggars prostě jedou. Potvrzují to každým dalším releasem i každou live show, které jsou ne nadarmo svou energií a nábojem přirovnávány k heavy metalovým koncertům. Jejich mix grime, dubstepu, d"n "b a rapu na současné scéně opravdu jen těžko hledá konkurenci, což je další z mnoha důvodů, proč si jejich koncert nenechat ujít. Právě v klubu má totiž tu největší sílu! V ROXY tomu 3. dubna nebude jinak…

WEB
Foreign Beggars: http://www.foreignbeggars.com/
FB Event: http://www.facebook.com/events/545645182136087
ROXY: http://roxy.cz/
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 18. 2. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Foreign Beggars míří do ROXY s novým albem The Uprising. Vychytané.cz. [Online] 18. 2. 2013. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6373. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Foreign-Beggars-miri-do-ROXY-s-novym-albem-The-Uprising
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.131s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 05:19