Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FILM: Konečná – velmi dobrý béčkový akčňák sršící vtipem

Film je označován jako akční thriller a někdy i jako krimi. Já osobně bych se nebál přidat mu i nálepku komedie. Konečnou sice nelze zařadit mezi ty úplně nejlepší akční filmy, přesto má tento snímek co nabídnout.
Přidat na Facebook

Nejdříve zmíním dvě věci, které mě hned po pár minutách sledování opravdu překvapily. Zcela upřímně jsem se trošku obával, že po některých předchozích filmech již nedokážu brát Arnolda Schwarzeneggera jako dobrého akčního herce. Přes mou počáteční skepsi jsem však byl jeho velmi slušným hereckým výkonem vážně mile překvapen. Dalším pozitivem bylo množství vtipných scén, které mi do filmu nejen skvěle seděly, ale které navíc filmu dávají tak trochu nový rozměr.Zápletka je zcela průměrná. Při přepadení vězeňské eskorty FBI uteče boss mexické mafie, který se později snaží dostat v superrychlém sporťáku za pomoci nespočtu svých nohsledů zpět do Mexika. Policii ani FBI se přes veškerá opatření nepodaří tohoto nemilosrdného mafiána zastavit a tak musí nastoupit bývalý elitní losangeleský policista Ray Owens. Ten nyní pracuje jako šerif v ospalém městečku na americko-mexických hranicích, kde si až doteď maximálně užíval klídek a pohodu. Jak jsem již zmiňoval, zápletka nás opravdu ničím neohromí, vše je ale vykompenzováno velmi dobrým provedením.
Ve snímku nechybí spousta typických scén, které běžně “obohacují“ ty nejslabší akční filmy, ale tentokrát to naší kvalitní žánrovce kupodivu ani moc neškodí. Naopak je film plný napínavých scén, které jakoby vypadly z legendárních starých westernů a najdeme zde i velmi originální automobilovou honičku a velkou závěrečnou bitku dobra vs. zla.Pokud se chcete jít do kina odreagovat, nechce se Vám nad filmem moc přemýšlet a navíc se chcete i pobavit, je tento film vhodnou volbou.


Brůňa
(Tomáš Bártek)
středa 13. 2. 2013 17:00
Bártek, Tomáš. 2013. FILM: Konečná – velmi dobrý béčkový akčňák sršící vtipem. Vychytané.cz. [Online] 13. 2. 2013. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6361. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FILM:-Konecna-–-velmi-dobry-beckovy-akcnak-srsici-vtipem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.152s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 05:27