Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sázavafest přiváží do ČR talentovanou HANNE KOLSTØ

Festival, který má tradici. Festival, který má stále co říct. Festival, který slibuje, že bude ještě více fresh – představuje dalšího interpreta. Hledáme talenty a jednoho prvního jsme pro vás našli také tento rok - norskou ceněnou hvězdu s charakteristickým hlasem HANE KOLSTØ.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sázavafest
pátek 2. srpna 2013 21:00
(konec +- sobota 3. srpna 2013 04:00)
Světlá nad Sázavou
Světlá nad Sázavou (CZ)
Letní Sázavafest, který se koná od 1. do 3. srpna 2013, se vrátil zpět k řece Sázavě. Novým místem je krásný zámecký lesopark ve Světlé nad Sázavou.

HANE KOLSTØ je jednou z nejžádanějších zpěvaček a hudebních skladatelek v Norsku. Na letošním Sázavafestu vás vtáhne do do svého filosofického světa s prvky islandské kultury. Naplno si tak budete moc užít její unikátní hlas, inteligentní texty se smyslem pro melodii a zamyšlení. HANNE je velmi aktivní, za poslední čtyři roky poslala do světa celkem šest alb.Její hudba je průřezem devadesátkového soundu a trip-hopu, vzniká z několika syntetizátorů dávajících dohromady beaty, akustické kytary a skvělý hlas. Inspirací při tvorbě songů jsou pro Hanne vyhlášení umělci jako Depeche Mode nebo Björk. Minulý rok odjela Hanne úspěšné turné po Německu a USA. První víkend v srpnu ji představíme na Sáazavafestu ve Světlé nad Sázavou, zajisté nás o svých kvalitách nebude muset přesvědčovat.Informace o vstupenkách:
Do 19. února můžete koupit vstupenku za cenu 550 Kč, a to včetně poplatků prodejní sítě www.ticketportal.cz Nechte se tak nalákat na nový Sázavafest konající se v kouzelném zámeckém lesoparku a potěšte už teď sebe nebo své nejbližší koupí lístků za zvýhodněnou cenu.Dodal: Mgr. Michal Krčmář | radio City 93,7 FM
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 11. 2. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. Sázavafest přiváží do ČR talentovanou HANNE KOLSTØ. Vychytané.cz. [Online] 11. 2. 2013. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6357. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sazavafest-privazi-do-CR-talentovanou-HANNE-KOLSTØ
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: pátek 2. června 2023 23:49