Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Finále 9.ročníku Reflex Cannabis Cupu proběhne v Roxy a NOD

Reflex Cannabis Cup je soutěž populárního domácího týdeníku Reflex o nejkrásnější fotky s konopnou tématikou.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Reflex Cannabis Cup w/ DJ Featurecast (UK)
čtvrtek 21. března 2013 21:00
(konec +- pátek 22. března 2013 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Komponovaný program na toto téma, který zahrnuje přednášky, výstavu a samotné vyhlášení, zakončí hudební program v podání zahraničních a domácích DJů. Celá akce proběhne 21. března v prostorách pražského klubu Roxy a galerie NOD.

V pořadí devátý ročník Reflex Cannabis Cupu prošel opět zásadní změnou - s přihlédnutím k tomu, že mezi domácí komunitou je stále velký zájem o pěstitelské kategorie, byly tyto opět zařazeny do soutěže. Reflex Cannnabis Cup je tedy opět nejen fotografickou přehlídkou uměleckých fotografií s konopnou tematikou, ale také přehlídkou šikovnosti domácích pěstitelů se čtyřmi kategoriemi: Cannabis Art, Cannabis Akt, Indoor a Outdoor. Hlasování čtenářů, které probíhá na stránkách www.cannabiscup.cz, a kterého se můžete zúčastnit i vy, určí spolu s hlasováním redakce Reflexu a zakladatelem soutěže J.X.D. řadu vítězných fotografií, které budou následně představeny na akci Reflex Cannabis Cup.Hlavní cenou pro nejlepší fotku napříč všemi kategoriemi bude letos zájezd pro 2 osoby do Amsterdamu se speciálním programem. Další vítěze čekají hodnotné ceny v podobě potřeb pro pěstování od společnosti Growshop.

Program je rozdělen na dvě části. Odpoledne s Reflex Cannabis Cupem začne již v15.00 hod. v prostorách NOD, kde pro vás budou připraveny stánky s možností testování různých zdraví prospěšných konopných produktů a pochutin (bude možno i zakoupit). Od 16.00 bude k dispozici speciální přednášková místnost, kde se dozvíte řadu zajímavostí o využití konopí při léčbě mnoha různých chorob z úst vyléčených pacientů i odborníků.Večer proběhne v klubu Roxy party na počest vítězů, na které vystoupí legendární britský DJ a producent Featurecast (Fingerlickin, UK). Za domácí taneční scénu vystoupí Jan2, Fatty M, Manio, Schwa, Click Joe a další. oficiální stránky Reflex Cannabis Cup:http://www.cannabiscup.cz
http://www.facebook.com/events/410164762403232/

Dodal: Petr Tajčman
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 11. 2. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Finále 9.ročníku Reflex Cannabis Cupu proběhne v Roxy a NOD. Vychytané.cz. [Online] 11. 2. 2013. [Citace: 14. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6356. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Finale-9.rocniku-Reflex-Cannabis-Cupu-probehne-v-Roxy-a-NOD
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: neděle 14. července 2024 12:53