Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dopravní obsluha? Zapomeň!

Zjišťovali jsme, proč městská policie dává lístky na okno těm řidičům, kteří stávají na zákazu zastavení například před Zlíňankou, i když tvrdí, že jsou zásobování. Česky - jdete na "husu" na oběd.. Dopravní obsluha? Zapomeňte! ;) Víc v článku..
Přidat na Facebook
Tak jak nám na otázku odpověděla tisková mluvčí MP Zlín Šárka Škubalová, co je to tedy dopravní obsluha a zásobování, odpověděla následující (viz. pravidla autoškoly):

"Dodatková tabulka E 12 s nápisem "JEN ZÁSOBOVÁNÍ" omezuje platnost značky, pod kterou je umístěna, na vozidla zajišťující zásobování nebo lékařské, opravárenské, údržbářské, komunální a podobné služby pro oblast za značkou a na vozidla s označením O1. Pro tato vozidla neplatí značka, pod kterou je umístěna dodatková tabulka s nápisem "MIMO ZÁSOBOVÁNÍ".

V praxi to ovšem zmanemá, že zásobování je naložení a vyložení nákladu, nikoliv už ovšem kupříkladu vyřizování faktury.Prostě hezky česky řečeno: "takže u zlíňanky si nazastavíš, pokud jdeš do firmy a nezásobuješ.."

Nicméně takže pozitivní zpráva pro ty, kteří bydlí v budově, u které je takto označené parkoviště - můžete ;)

A ještě jedna rada třeba pro ty, kteří rádi parkují v areálu škol u zastávky Školní - pokud nevezete opravdu něco (ve slova smyslu výše) do dané školy nebo nebydlíte u domů naproti, nejste dopravní obsluha a proto zde parkujete neoprávněně. To znamená, i pokud jste zaměstnanci nebo studenti. Pozor na to, můžete se dočkat pokuty ;)
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 25. 5. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Dopravní obsluha? Zapomeň!. Vychytané.cz. [Online] 25. 5. 2007. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=634. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dopravni-obsluha?-Zapomen!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: úterý 26. září 2023 20:36