Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Stone Sour se dvěma členy Slipknot rozburácí Lucerna Music Bar

Stone Sour, americká rocková kapela, jejímiž členy jsou také Corey Taylor a James Root ze Slipknot, na své čtvrté desce, která se jmenuje House of Gold & Bones — Parts 1 & 2, na jistotu nehraje.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Stone Sour
čtvrtek 20. června 2013 21:00
(konec +- pátek 21. června 2013 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
House of Gold & Bones Parts 1 & 2, obsahuje 23 skladeb a poutavý příběh. Part 1 – prvních 11 písniček – vyšlo v říjnu roku 2012 a Part 2, která příběh dokončí, vyjde letos.

Písničky navodí atmosféru a rozjedou příběh, ale House of Gold & Bones je multimediální zážitek. Videoklipy, prezentace online, obal alba, koncert a dokonce kreslený příběh - tohle všechno celý příběh pořádně rozšíří a znásobí jeho účinek.

Lehká věc to není, ale Stone Sour mají rádi výzvy.Tahle hardrocková parta z Iowy ověnčená zlatými deskami prodala po celém světě pře čtyři milióny desek svých donedávna tří alb. Jejich debut s názvem Stone Sour a druhé album Come What(ever) May jen o fous na zlato nedosáhly, ale třetí deska z roku 2010 Audio Secrecy debutovalo na šestém místě v Billboard Top 200. Mají v zásobě hity jako "Through Glass," "Say You'll Haunt Me" a "Bother," a získali tři nominace Grammy. S takovými úspěchy by tahle kapela—Corey Taylor [zpěv], James Root [kytara], Josh Rand [kytar Roy Mayorga [bicí]— mohla usnout na vavřínech, ale u jejich nového projektu pořádně kopli do vrtule."Pro nás tohle bylo něco víc, než jen několik písniček," říká Rand. "Chtěli jsme udělat něco fakt speciálního a všechno začalo, když nám Corey řekl o celé koncepci. Byla to taková mise a muzika naprosto souzní s příběhem. Hodně jsme do toho každý z nás dal!" Album sezačalo rodit na Jamajce v Iowě ve studiu Soundfarm Studios s producentem Davidem Bottrillem [Tool, Muse, Staind] začátkem roku 2012. Když se Taylor a Root vrátili ze šňůry se Slipknot, Taylor se zavřel doma a přišel s 15 demonahrávkami a příběhem House of Gold & Bones. Muzikanti udělali kostry písniček a nahrávání mohlo začít. S Bottrillem vytvořili další skladby a během tří měsíců bylo skladeb hotových. Rand říká " Chtěli jsme živý a přirozený zvuk."

Na albu se také objeví legendární basák Skid Row Rachel Bolan, kterého ihned zaujala jejich vize. Taylor vysvětluje "Jsem fanouškem Skid Row od mládí. Byla to jedna z mých prvních oblíbených kapel. potkali jsme se s Rachelem na posledním turné Stone Sour."

Celá pouť začíná dvojitými salvami "Gone Sovereign" , která zní jako gutter punk s atmosférou oldschoolového thrashe, a prvním singlem "Absolute Zero," která je podle kapely hymnou antihrdinů. "Tohle není další level," popisuje album Taylor. "Je to jiný level. Nahlížíme na všechno trojrozměrně. House of Gold & Bones je připravené k totální explozi!"

Koncert této formace se uskuteční 20.června v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky za 750,- Kč + poplatky budou k zakoupení od středy 23.ledna v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim, nebo na webových stránkách či Facebookovém profilu Lucerna Music Baru. V pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.

Více info na:

www.stonesour.com
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek / DSMACKU
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 21. 1. 2013 10:00
Chovancová, Michaela. 2013. Stone Sour se dvěma členy Slipknot rozburácí Lucerna Music Bar. Vychytané.cz. [Online] 21. 1. 2013. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6310. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Stone-Sour-se-dvema-cleny-Slipknot-rozburaci-Lucerna-Music-Bar
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.94.72
Serverový čas: středa 6. července 2022 05:49