Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vyskytli jsme se - Jan Roháček :)

A máme tu dalšího člena naší redakce, možná většině z vás ne zas tak známého ;) Honza Roháček je z Kromclu ;)
Přidat na Facebook
Celé jméno: Jan Roháček
Datum vzniku: 22. 4.1986, Kroměříž
Pohlaví: mužské, 17 cm a podle přítelkyně krásné
Míry: 188 cm, 76 kg, 44,5 bota
Celkový vzhled: prý sympatický, ale kdo na tohle přišel fakt nevím :)
Současné působení: 2. ročník oboru informační studia a knihovnictví na Slezské Univerzitě v Opavě

Jednou bych rád byl úspěšným (hudebním) publicistou. Jestli se mi ale tenhle sen splní, je jenom otázka času.

Co se týče mého názoru na svět, myslím, že všechno jde tak nějak do p*dele. Lidi jsou k sobě fakt hnusní, pomlouvají se za zádama, intrikují, podvádějí (se), myslí jenom na sebe a v otázce mít nebo být volí většinou první možnost. Proto tady už brzo nebudem. Naštěstí mám ale kolem sebe spoustu dobrých lidí, kteří mi do života dodávají potřebný optimismus a víru v to, že bude líp.

Jaký jsem??? Většinou hodně přátelský, často šíleně ukecaný, ale mám i chvilky, kdy mluvit nepotřebuju. Někdo o mě říká, že jsem hodný a obětavý. Já bych to zas až tak růžově neviděl... Sám sebe bych charakterizoval jako společensky aktivního extroverta s flegmatickým myšlením ředěným nadstandardními dávkami optimismu. Mám rad svůj život a jsem vděčný, za každý den na téhle bleděmodré planetě.

Baví mě se bavit s přáteli a trávit čas s přítelkyní. Mým obrovským koníčkem je hudba a vím, že kdyby bylo víc času, tak se k ní přidá ještě film a četba. Rád cestuju, vařím, nakupuju (ale jenom pro sebe), nepohrdnu sportem (fotbal, plavání, frisbee, floorbal, basket) a na netu to taky není špatný :)


Co miluju??? Miluju svoji přítelkyní, sex, hudbu, maliny, přátele, zábavu, sport a spánek. Naopak nenávidím: vstávání, syrová rajčata, arogantní lidi bez vlastního názoru, přetvářku, netoleranci, nudu, přednášky bez výpovědní hodnoty.

Rád spím ve své postýlce, ale ta na koleji je taky fajn. Hlavně když je v ní se mnou má drahá polovička ;-) Jím i piju nejradši u stolu (nečekaně) a mým oblíbeným místem k souložení je kromě kroměřížského náměstí také zdejší MHD :-D

K jídlu a pití rád téměř všechno. Hlavně maso, těstoviny, rýží a knedlíky, pizzu, pivo, vodku (nejlíp s džusem), ledový čaj, minerálku. Pro info: od doby co mi bylo jako malému klukovi naším sousedem z Břestu, kde jsem mimochodem prožil úžasných 16 let života, doslova natlačeno syrové rajské jablíčko do úst, tak tohle šťavnaté podivně zapáchající svinstvo z celého srdce nenávidím. Jo a nemusím rum.

V poslední době chodím celkem často k doktorovi, protože mám nějak oslabenou imunitu, či co :( a vždycky tam potkám plno důchodců, kteří se šíleně předbíhají, což mě fakt vytáčí. Jinak mám "déčka" ale celkem rád – prostě mi nevadí. Pokud si ovšem nemyslí, že sežrali všechnu moudrost světa. A to je bohužel docela často.

Co víc o sobě napsat? Tak třeba, že mám rád zvířata, obzvlášť pejsky, mým oblíbeným ročním obdobím je podzim a jaro, měsícem pak duben, rád si rýpnu, nejčastěji nosím pohodlné oblečení a moje oblíbená fráze posledních dní je: "u cesty". Takhle totiž přeložila naše angličtinářka slovní spojení "by the way". No a vzhledem k tomu, že už nevím co psát + jsem moc dlouhej (mi Štěpán dá), se radši loučím. U cesty: na všechny ostatní kraviny, který vás zajímají, se mě ptejte mailem! :-D
Gonzo
(Jan Roháček)
čtvrtek 17. 5. 2007 08:00
Roháček, Jan. 2007. Vyskytli jsme se - Jan Roháček :). Vychytané.cz. [Online] 17. 5. 2007. [Citace: 11. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=631. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vyskytli-jsme-se---Jan-Rohacek-:)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.220.249.141
Serverový čas: pondělí 11. prosince 2023 06:08