Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Kick Da Night s v sobotu v Roxy

Housová party Kick da Night se opět vrací do klubu ROXY a to již tuto sobotu19. 1. s rezidentem této noci Bon Finixem a jeho hosty, mladými talenty Dail Manene a Angry Beats.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Kick Da Night
sobota 19. ledna 2013 22:00
(konec +- neděle 20. ledna 2013 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Pojďme si nyní tedy všechny vystupující DJs stručně představit…

BON FINIX

Během své kariéry Bon Finix prošel rezidenturou ve většině významných pražských klubů a vystoupil na spoustě předních festivalů, jako jsou Creamfields Central Europe, Summer of Love, Mácháč, Pleasure Island, Trancefusion anebo Prague "Summer" Sessions s Carlem Coxem.

Spolu se svou party Kick da Night objíždí kluby po Česku a Slovensku a pod stejmennou značkou pořádá akce jako ZOOM, Musica anebo BonTrip Sessions.

Bon Finix je čím dál aktivnější i na producentském poli. Skladby z jeho produkce již v minulosti našly podporu u známých DJs jako Tiesto, M.I.K.E., Wippenberg, Artento Divini nebo Andy Moor. Právě mu vychází nový remix spolu s Tripmainem pro známého holandského DJe a producenta Setrise.DAIL MANENE

Sotva osmnáctiletý mladík, který o sobě skromně píše: "ani talentovaný, ani nadaný…jako všichni ostatní", začal s DJingem v roce 2010 a nástup měl vskutku raketový. Už během prvního roku své slušně se rozjíždějící DJké kariéry se dostal do klubů jako Mecca nebo SaSaZu a zahrál si např. po boku DJs Brian nebo John Culter.

Opravdovým průlomem byl pak pro Maneneho rok 2011, kdy se stal rezidentem v pražském music baru COCO a do jeho portfolia přibylo hraní např. na party Bloody Sexy Haloweekend, LOCOS či v Retro Musc Hall.

Jeho vkusný electro house ale zaujal i mimopražské promotéry, díky čemuž mohl svůj věhlas šířit napříč ČR. To mu mimo jiné vyneslo smlouvu s Jirry Production nebo rezidentní noc Fragola Republic v klubu Mecca. Aktuálně se kromě hraní začíná věnovat také vlastní produkci a připravuje se na zahraniční tour.ANGRY BEATS

Ačkoliv toto duo - Anton Sheremetiev a Vo Anh Tuan pochází z dalekých končin, oba prožili své dětství v západních Čechách. Poslouchali mnoho hudebních žánrů, ale jejich srdce byla pohlcena až house a trance hudbou. Po absolvování četných hudebních akcí a festivalů a poté, co znali více tracků než lokální diskžokejové si řekli, že obohatí sebe i přátele věnováním se hudbě jako DJs.

Ještě jste o nich neslyšeli? To bude tím, že hrají jen pár měsíců - všeho všudy od února 2012. Za tu dobu si už ale stihli zahrát mj. s Matisse Sadko či Mikem Frostem a nakazit svým energickými a pozitivními mixy návštěvníky klubů ROXY, Mecca, KU Bar, NeuroTech nebo Touster.Nejen rezident Kick Da Night Bon Finix jim stejně jako Daily Manene prorokuje hvězdnou budoucnost. V sobotu 19. 1. v ROXY na party Kick Da Night tak budete mít skvělou příležitost sami si ověřit, co je na tom pravdy...

WEB

Bon Finix: www.facebook.com/bonfinix
Dail Manene: www.facebook.com/dailmanene.official
Angry Beats: www.facebook.com/angrybea75
FB Event: http://www.facebook.com/events/418243418250952
ROXY: http://roxy.cz/

Dodal: Lukáš Kadeřábek / Roxy PR
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 17. 1. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Kick Da Night s v sobotu v Roxy. Vychytané.cz. [Online] 17. 1. 2013. [Citace: 3. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6300. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kick-Da-Night-s-v-sobotu-v-Roxy
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.132s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: neděle 3. července 2022 11:33