Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Briští DNB mágové Delta Heavy se připravují na pražskou premiéru

Britské drum and bassové a dubstepové duo Delta Heavy se připravuje na své mezinárodní jarní turné, v jehož rámci zavítá také úplně poprvé do pražského Yes Clubu 8. března. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DELTA HEAVY (UK)
pátek 8. března 2013 22:00
(konec +- sobota 9. března 2013 02:00)
Yes Club
Praha (CZ)
Kapela Delta Heavy je složená ze dvou producentů a DJů, Si Jamese a Bena Halla, kteří se potkali při studiu nottinghamské univerzity. Od té doby společně pracují na různých hudebních projektech se zaměřením na drum & bass a dubstep. V roce 2010 se upsali labelu RAM records, který patří DJovi Andymu C, který je považován za průkopníka drum & bassové scény - jeho RAM records byl zvolen nejlepším DNB vydavatelstvím ve Velké Británii.

Delta Heavy vytváří své vlastní tracky i remixy umělců jako např. Nera, Downlinka, Tinie Tempah, Excisiona či Rity Ory. Rok 2012 byl pro Delta Heavy obzvláště úspěšný: vydali své první EP Down the Rabbit Hole a vydali se na obrovské mezinárodní turné ve společnosti známého producenta a DJe Datsika. Počátkem ledna 2013 vydala kapela svůj nový singl, Empire, který je volně dostupný ke stažení na Delta Heavy oficiálních facebookovských stránkách.Empire běhal v myšlenkách dua Delta Heavy už dlouho: „Fakt nás hodně baví dělat hudbu ve 110 bpm, a přitom jsme chtěli zachytit tu hustou atmosféru a agresivitu některejch starších drum & bassovejch tracků, se kterejma jsme vyrůstali – a vložili je do naší tvorby. To je rozhodně takovej náš osobní přístup k tomuhle tempu. Za posledních šest měsíců jsme všechny naše sety začínali právě skladbou Empire a odezva byla vždycky úžasná. Chtěli jsme ten singl vydat ven pro fanoušky už teď, dřív, než nás pohltí práce na našem novém albu.“

Delta Heavy vystoupí v pražském YES CLUBU 8. března – úplně poprvé! Vstupenky jsou dostupné online na Ticketpro.cz nebo přímo v kamenných obchodech sítě Ticketpro. Objednejte si své vstupenky již nyní – omezená kapacita klubu!

SoundCloud: https://soundcloud.com/deltaheavy

Dodala: Dominika Janigová / Fource Entertainment
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 16. 1. 2013 12:00
Chovancová, Michaela. 2013. Briští DNB mágové Delta Heavy se připravují na pražskou premiéru. Vychytané.cz. [Online] 16. 1. 2013. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6298. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bristi-DNB-magove-Delta-Heavy-se-pripravuji-na-prazskou-premieru
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.136s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.59.38
Serverový čas: sobota 2. července 2022 19:35