Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Roxy přivítá metal/hard rockovou senzaci Asking Alexandria

Velká Británie se stala místem, kde se zrodily mnohé nejvlivnější a nejlepší rockové a metalové kapely, a v roce 2013 k nim můžeme přiřadit i ASKING ALEXANDRIA, kteří 30.ledna vystoupí v pražském klubu Roxy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Asking Alexandria
středa 30. ledna 2013 19:30
(konec +- středa 30. ledna 2013 22:30)
Roxy
Praha (CZ)
V září 2009 vydala tahle britská senzace své debutové album Stand Up and Scream, které se stalo velkým hitem na metalovo/hard rockové scéně. Byla to třaskavá směs agresivní muziky s prvky evropského trance, tiché chytlavé melodie, které se proměnují ve vyzrálý sound výjimečné hardcoreové kapely. Právě na takový zvuk čekalo mnoho lidí.

ASKING ALEXANDRIA brzy vyrazila na samostatné severoamerické turné nazvané “Welcome To The Circus.”

V létě 2010 byli headlinery festivalového turné “Thrash and Burn” a po úspěšných koncertech dostali na podzim pozvání hrát jako předkapela All That Remains. Alba Stand Up and Scream se mezitím prodalo přes 70 tisíc kusů a v roce 2010 je čekalo vyprodané britské turné.V dubnu 2011 ASKING ALEXANDRIA vydali své druhé album Reckless & Relentless. Ben Bruce (kytara) říká: “ASKING ALEXANDRIA se dali dohromady jen před pár lety. Pocházíme z Yorku v Anglii a doufáme, že si zahrajeme a moc si to užijeme. Už jsme procestovali svět, vydali dvě desky a našli spoustu kámošů. Na našich nových nahrávkách nemáme v úmyslu zpomalit - vývoj je šílená věc, ale my jsme pořád ta stará dobrá ASKING ALEXANDRIA. Máme pořád svůj sound a hodně jsme ho zlepšili. Chceme být kapelou, která chce hrát spoustu let."
V létě zveřejnili kontroverzní dvacetiminutový video film s názvem Through Sin + Self-Destruction, který je ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=nlFMMvFhk_s
V současnosti kapela dokončuje práci na svém novém, třetím albu, které vyjde letos. Hudebně by to mělo být "něco mezi Motley Crue a Slipknot."

Koncert, na kterém se kromě Asking Alexandria představí také jejich britští hosté While She Sleeps, support Motionless In White z USA a opening act Betraying The Martyrs z Francie se uskuteční 30.ledna od 18:30 v Roxy.

Vstupenky za 485,- Kč včetně poplatků jsou k zakoupení v sítích Ticketpro a Ticketportal.
Více info na:

www.askingalexandriaofficial.com
www.roxy.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Lukáš Kadeřábek / Roxy PR
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 9. 1. 2013 12:00
Chovancová, Michaela. 2013. Roxy přivítá metal/hard rockovou senzaci Asking Alexandria. Vychytané.cz. [Online] 9. 1. 2013. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6282. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Roxy-privita-metal/hard-rockovou-senzaci-Asking-Alexandria
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 10:24