Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Freeride.cz Last Christmas Party 20. 12. v ROXY

Váš oblíbený internetový magazín o adrenalinových sportech FREERIDE.CZ pro vás ve spolupráci s HORSEFEATHERS STORE PRAHA a za podpory JÄGERMEISTERU nachystal poslední mejdan vašeho života.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Freeride.cz Last Christmas Party - poslední mejdan před koncem světa
čtvrtek 20. prosince 2012 19:00
(konec +- pátek 21. prosince 2012 02:00)
Roxy
Praha (CZ)
Těsně před mytickým datem, kdy podle kalendáře starých Mayů zanikne svět, se potkáme ve čtvrtek 20.12. 2012 v pražském klubu ROXY, abychom společně oslavili nejen Vánoce, ale všichni se úplně naposledy v životě viděli, pokecali, popili, potančili a až do rána pobavili. U této příležitosti jsme pro vás připravili vymazlený vánoční program, který budiž tou nejlepší pozvánkou!

Tentokrát nepůjde o premiéru snowboardového filmu, jak jste na podzim od nás zvyklí. Ve čtvrtek 20. prosince se v Roxy uskuteční náš historicky první vánoční mejdan a zároveň vůbec poslední mejdan nás všech, takže to prostě musíme vzít ve velkém. Hlavním bodem programu bude živý koncert hned dvou bandů, a to Prago Union Livě Band a Ucee & Flavour Band. Obě tyhle kapely patří mezi to nejlepší, co momentálně nabízí česká hudební scéna a zároveň nám nejlépe “pasuje” na čtenáře našeho magazínu.

Mejdan odstartuje cca dvouhodinový koncert, při kterém se na podiu vystřídá řada vynikajících hudebníků včetně dvou zpěváků - Kata z Prago Union a Uceeho, který v současnosti účinkuje společně s Flavour Bandem, tedy hudebním tělesem známé kapely United Flavour. Už na vstupu obdržíte lístek do tomboly a po celý večer si budete moci přikoupit další včetně tradičních dárkových balíčků. Nabitá vánoční tombola bude vyhlášena hned po skončení koncertu a ti nejšťastnější v ní vyhrají například snowboard Bataleon, vázání Switchback, bundu Horsefeathers a další ceny od Horsefeathers Store Praha. Po úpravě stage pak vypukne speciální vánočně laděný DJ Battle, ve kterém se proti sobě postaví a koledami bojovat budou DJ Akvamen a DJ Robot. Potom už všichni společně budeme ať už na baru, na parketu nebo v chill-outu čekat na avizovaný konec světa...

To ale není všechno, co potřebujete vědět! Za vstupné 200 Kč dostanete nejen dva živé koncerty a mejdan za hudby z gramců dvou z nejlepších českých DJs, ale také vánoční dárek od Freeride.cz a partnerů mejdanu v minimální hodnotě 300 Kč a více! Každý z prvních 500 návštěvníků si bude moci přímo pod vánočním stromkem vybrat jeden ze zabalených dárků a rovnou si ho rozbalit. Dohromady to znamená, že dostanete mnohem více než zaplatíte!
Další atrakcí večera jistě bude old school video room v chill-outu, kde se budete moci podle předem stanoveného a vyvěšeného programu postupně kouknout na největší díla historie české snowboardové, freeski a bikové kinematografie v čele s kousky jako jsou Dai Aira, Vo(a)yage nebo The LAB.

Program*:

19.00 dveře otevřeny, dárky rozdávány
21.00 živý koncert Prago Union Livě Band
22.00 živý koncert Ucee & Flavour Band
23.00 vyhlášení vánoční tomboly
23.20 speciální vánoční DJ Battle Akvamen vs. Robot
00.00 začátek čekání na konec světa + párty až do úplného konce

* Časy jsou orientační a vyhrazujeme si právo je měnit podle vývoje akce. Každopádně jestli chcete vidět koncert, doražte včas! ;-)

Další program:
Jägermeister Welcome Drink pro prvních 200 hostů
dárky pro prvních 500 hostů pod vánočních stromečkem
vánoční výzdoba klubu
našlapaná vánoční tombola
oldschool video room v chill-outu
speciální vánoční ceny na drinky
Partneři akce: Horsefeathers Store Praha, Jägermeister, Grow Shop, Event Arena, Bataleon snowboards, Switchback Bindings, Lobster snowboards
Mediální partneři: Radio Spin, HipHopStage.cz, Studentskaleta.cz, Doklubu.cz, 4elements.tiscali.cz

Dodal: Lukáš Kadeřábek / Roxy PR
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 13. 12. 2012 15:00
Chovancová, Michaela. 2012. Freeride.cz Last Christmas Party 20. 12. v ROXY. Vychytané.cz. [Online] 13. 12. 2012. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6255. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Freeride.cz-Last-Christmas-Party-20.-12.-v-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 21:24