Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Jezdíme s úsměvem? Ano! S Karlem Lopraisem!

Akce Policie ČR - toto je pozvánka na první letošní stanoviště ve Zlínském kraji v rámci společného projektu České pojišťovny a Policie ČR Jezdíme s úsměvem, při kterém odměňují kontrolované řidiče kromě policistů také děti ze základních škol. Dobří šoféři dostanou samolepku usměvavého autíčka a hříšníci jejich vlastnoruční kresbu zamračeného auta ;) Kdy? více v článku!
Přidat na Facebook
Společná kontrola školáků a policistů proběhne ve středu 16. května od 10:00 hodin naproti 91. budovy svitovského areálu na tř. T. Bati (u ZPS) ve Zlíně. Letos se jí v našem kraji navíc zúčastní také šestinásobný vítěz Rallye Paříž – Dakar Karel Loprais. Na stejném místě ještě před zahájením akce získáte nejenom základní informace o tomto projektu, ale také bezpečnostní vestu pro zástupce médií.

Preventivní a dopravně výchovný projekt Policie ČR a České pojišťovny Jezdíme s úsměvem se už druhým rokem uskuteční po celé České republice a motoristé se s dětmi setkají v průběhu následujících měsíců postupně ve všech krajích. Od středy 16. května také ve Zlínském kraji.

Vychytané.info má tu čest vás pozvat na tuto akci, protože věříme, že napomůžeme větší bezpečnosti na našich cestách.

Děkujeme Janě Bartíkové, tiské mluvčí okresního ředitelství Policie ČR ve Zlíně a Václavu Bálkovi, tiskovému mluvčí České pojišťovny, a. s. ;)

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 14. 5. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Jezdíme s úsměvem? Ano! S Karlem Lopraisem!. Vychytané.cz. [Online] 14. 5. 2007. [Citace: 16. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=625. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jezdime-s-usmevem?-Ano!-S-Karlem-Lopraisem!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.233.242.67
Serverový čas: úterý 16. dubna 2024 19:19