Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Psaní diplomové práce oslavila krádeží peněz z betlému

Nekonečný příběh. I tak by se dal nazvat betlém, umístěný na náměstí Míru. Neuplynulo ani pár dní, kdy médii proběhla zpráva o dvou nenechavcích, kteří si z betlému vzali peníze, za což jim hrozí poměrně vysoká pokuta. Zcela evidentně se z toho nepoučila 24letá dívka z Jablonce a její 21letý přítel ze Zlína.
Přidat na Facebook
Ti se totiž k betlému vypravili krátce po půl druhé hodině noční. Za účelem sběru co největšího počtu mincí se neštítili ani nadzvedávání smrkových větví, kterými je podlaha betlému pokryta. Mladý muž sbíral mince a předával je do dlaní vedle stojící přítelkyni. Po ukončení své „práce“ se po té s uspokojením vydali po náměstí Míru. Jenže neušli daleko. Jejich počínání totiž neušlo operačnímu důstojníkovi SOC Městské policie Zlín, který na dané místo ihned vyslal nejbližší motorizovanou hlídku. Strážníkům poté studentka uvedla, že si je vědoma svého protiprávního jednání, ale píše diplomovou práci, kterou šla poprvé zapít a takto to dopadlo. Její přítel ovšem s ničím nesouhlasil a argumentoval slovy, že co je cizí, to si může vzít. Peníze v celkové hodnotě 108 CZK byly za asistence strážníků navráceny zpět do betlému. Jednání obou bude předáno do správního řízení, kde jim hrozí stejná pokuta, jako předchozím dvěma nenechavcům, tudíž až do výše 15.000 CZK.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 7. 12. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Psaní diplomové práce oslavila krádeží peněz z betlému. Vychytané.cz. [Online] 7. 12. 2012. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6242. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Psani-diplomove-prace-oslavila-kradezi-penez-z-betlemu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 06:25