Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Andrea Verešová slavila s plzeňskými fotbalisty výhru nad Španěly

Na čtvrteční velkolepou klubovou party plzeňské Viktorky, která v závěrečném utkání základní skupiny Evropské ligy porazila obhájce trofeje Atlético Madrid 1:0, dorazila i fotbalová fanynka, modelka Andrea Verešová. Fotbalisté měli důvod k bouřlivé oslavě – zároveň s vynikajícím zakončením sezony totiž zapíjeli 49. narozeniny trenéra týmu Pavla Vrby a křest limitované edice hodinek vyrobených speciálně pro FC Viktoria.
Přidat na Facebook
Plzeňský music club Pantheon, jehož tváří je právě Andrea Verešová, se otřásal v základech. Hráči Viktorky se po výhře nad obhájcem trofeje Atléticem Madrid posunuli do čela základní skupiny a za skvělé výkony nejen v Evropské lize, ale i v domácí soutěži byli po zásluze odměněni. Z rukou Andrey Verešové převzali limitovanou edici hodinek ANGELS OF VIKTORIA, kterou speciálně pro západočeské fotbalisty vytvořil výrobce tradičních českých hodinek PRIM od společnosti MPM- Quality. A trenér Vrba získal díky svým narozeninám privilegium nechat si od modelky připnout na zápěstí hodinky „andělů vítězství“ dříve než kapitán týmu Pavel Horváth, obránce David Limberský nebo střelec vítězného gólu Václav Procházka.Verešová, která hodinky na klubové party zároveň slavnostně pokřtila, ihned zalitovala, že není součástí fotbalového týmu: „Ne že bych toužila běhat za míčem, ale hodinky se mi moc líbí, mají zajímavý design a hlavně jsou inspirované anděly stejně jako můj oblíbený klub Pantheon. Věřím, že se klukům budou líbit a přinesou jim štěstí,“ uvedla bezprostředně po předání hodinek oslavenci ve slušivém svetru se soby.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
pátek 7. 12. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Andrea Verešová slavila s plzeňskými fotbalisty výhru nad Španěly. Vychytané.cz. [Online] 7. 12. 2012. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6241. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Andrea-Veresova-slavila-s-plzenskymi-fotbalisty-vyhru-nad-Spanely
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 15:47